REKLAMAWardrom
REKLAMADPK
wydrukuj podstronę do DRUKUJ13 sierpnia 2020, 10:30 komentarzy 73

(Fot. Info Iława.)

Wczorajsze zgromadzenie pod iławskim ratuszem, podczas którego uczestnicy manifestowali swoją solidarność ze środowiskiem LGBT+, było legalne - potwierdza Komenda Powiatowa Policji w Iławie. Jednocześnie funkcjonariusze wyciągają konsekwencje wobec osób, które ten protest zakłóciły. 

W zgromadzeniu, według danych policji, wzięło udział około 70 osób. Niestety, zostało zakłócone. Grupa kilkunastu zamaskowanych mężczyzn weszła pomiędzy jego uczestników, wznosząc przy tym wulgarne okrzyki. Użyta została również przez nich petarda hukowa. Dwóch mężczyzn z tej grupy dokonało zaboru wywieszonego przez organizatorów zgromadzenia transparentu oraz parasolki. Po chwili, na widok wjeżdżającego policyjnego radiowozu, grupa zaczęła uciekać. Zdarzenia te relacjonowaliśmy na infoilawa.pl wczoraj. Dzisiaj iławska komenda, której funkcjonariusze zabezpieczali miejsce zgromadzenia, podaje informacje o podjętych wobec pseudokibicach interwencjach.

- W chwili, gdy w tym miejscu pojawili się zamaskowani mężczyźni, zakłócający przebieg spotkania, w to samo miejsce wjechał policyjny radiowóz - podkreśla asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy iławskiej KPP. - Podejmujący interwencję funkcjonariusze od razu zatrzymali jednego z członków tej grupy, a po chwili kolejnego. Obaj zostali już ukarani mandatami karnymi. Tożsamość kolejnych mężczyzn - w tym mężczyzny, który zabrał parasolkę - jest już ustalona i ich ukaranie za zakłócenie tego zgromadzenia jest kwestią czasu.

W trakcie incydentu żadna osoba nie odniosła obrażeń i nie doszło do uszkodzenia mienia. 

W związku z zaborem transparentu i parasolki, co wypełniło znamiona art. 126 Kodeksu wykroczeń, organizatorzy zgromadzenia zostali poinformowani o przysługujących im prawach i dalszym toku postępowania. Organizatorzy postanowili, że nie będą składać wniosku o ściganie sprawców. Decyzją policjantów takie postępowanie zostanie jednak przeprowadzone z urzędu.

KPP w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: Info Iława.
Wideo: Karol Synowiec/YouTube.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAwardrom2

69Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Nemesis 69 miesiąc temuocena: 50% 

  Nie! Dla eksponowania swojej orientacji, ta ideologia wdarła się w politykę, gra na ludzkich uczuciach, np. zarzucanie braku tolerancji, dzieli znowu społeczeństwo, paskudne lewactwo. Nie chcę ogladac parad w moim kraju psychicznie chorych ludzi. Prawdziwi homo nie obnoszą się z tą przypadłością. Dla mnie to proste, obsceniczne i żałosne jak Warsaw Shore, nie da się tego ogląda i słuchać.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Owidiusz 68 miesiąc temuocena: 40% 

  NIECH ŻYJE KONFEDERACJA!!!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~iławianin 35 67 miesiąc temuocena: 65% 

  Przecież ta rycząca banda zamaskowanych tępych osiłków to nie byli tylko jacyś tam kibole. To przecież forpoczta tzw. superpatriotrów spod znaku brunatnego, rasistowskiego i jawnie faszyzującego ruchu pseudo narodowego. Oni są silni tylko w stadzie, zawsze podnoszą swe żałosne ego rykiem i groźbami wobec innych. Są także pieszczochami aktualnych władz państwowych. Smutne również jest to, że wiele osób tu się wypowiadających niczym się właściwie nie różni pod względem mentalności i tzw. kultury od tej chamskiej, rozwydrzonej bandy. Co wam przeszkadzają kobiety pragnące wyrazić swój sprzeciw wobec zorganizowanej brutalności, która w coraz większym nasileniu rozlewa się na polskich ulicach? Co wam przeszkadzają ludzie, którzy chcą żyć nieco inaczej niż wy? Trzeba ich zaszczuć, znieważyć i opluć chamskim słowem? Czym się różnicie od tych, którzy z taką stadną butą i nienawiścią ryczeli na grupę kobiet pod ratuszem? Raczej niczym. "Gdy rozum śpi, to rodzą się demony"...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Leepek 66 miesiąc temuocena: 14% 

  XDDD Narzekacie na to żę narowodcy są silni w grupie, a tęczki nawet jak byli w grupie kilkukrotnie większej , nie zareagowali wcale, tylko liczyli na to, że dwóch-trzech policjantów ogarnie kiboli xD xD no, fajnie nam idiocieje społeczeństwo, bardzo fajnie

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~iławianin 35 do pogromcy 65 miesiąc temuocena: 69% 

  Jesteś jakimś bełkotliwym wyznawcą zapewne brunatnej ideologii fascynującym się filozofią przebrzmiałego włoskiego komunisty. Zdecyduj się na coś. I zamiast studiować myśli Antonia G., zajmij się lepiej bełkotem pewnego Adolfa. On na pewno bardziej do ciebie pasuje. Ażeby cię jednak nie wprowadzać w zakłopotanie intelektualne, daruję sobie prośbę pod twym adresem o wyłuszczenie na czym polegają rzekome kłamstwa, które mi zarzucasz. W gębie jesteś mocny, gorzej z myśleniem i argumentacją. Skoro bowiem kłamię w każdym zdaniu, to jakże może być to mowa politycznej poprawności? Gdzież tu sens w twoim bezsensie? PS. A skoro już wspomniałeś o satanistach, których podobno gromisz, to dedykuję ci pewne stare angielskie przysłowie znakomicie komponujące się ze stanem twego "intelektu" - "Bezczynny mózg jest warsztatem diabła". Więc może zacznij od czasu do czasu używać tego co masz podobno między uszami? Mogę cię zapewnić, że to nie boli...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Pogromca satanistów 64 miesiąc temuocena: 21% 

  Kłamiesz i to w każdym zdaniu, nowo komunistyczna mowa poprawności politycznej wedle komunisty włoskiego Gramsciego.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ole 63 miesiąc temuocena: 12% 

  Przestań się mazać (...).

  Edytowany: miesiąc temu

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~a fuj 62 miesiąc temuocena: 23% 

  trzydziestego piątego wystarczy postraszyć pielęgniarką -- i już ma majtki mokre i torebkę pomarszczoną i tyłek niepachnący.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Patryk 61 miesiąc temuocena: 13% 

  Te (...) pod ratuszem sa z NowegoMiastaLub. Chlopy na polu żniwa w pełni a te durnoty zamiast pomagac swoim chlopim to krzyczą ze sa zboczencami

  Edytowany: miesiąc temu

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kopyto 60 miesiąc temuocena: 13% 

  NIE DAJMY SIĘ! Swego czas nagonkę na kibiców zorganizował Tusk z Komorowskim - wielu osądził za nic; za podobne zachowania z ich strony jak w Iławie. jeśli owe spod Ratusza panie są homoseksualistami i innymi, mam na myśli trans-biseksualistkami i innymi i doznały krzywdy z naszej heteroseksualistów strony, to co innego. Niech nas skarżą. Kim jest zatem Pani Dzik i inne. Zas KIBICE czyż nie mają okoliczności pośmiać się czy nawet wetować głośno. NIE DAJMY SIĘ!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~bobas 59 miesiąc temuocena: 32% 

  1. Karoń na ostro: Nie dajcie zrobić z dzieci DNA! Marksizm w postaci znanych celebrytów! APEL! 2. Organizacja LGBT Dyskryminuje Geja - W tle Pieniądze na Finansowanie - Analiza Komentator Wywiad 3. GENDER - WSZYSTKO, CZEGO SIĘ W MEDIACH NIE DOWIESZ - BATD TV 4. Karoń OSTRO u Roli o tym dlaczego LGBT jest tak groźne dla homoseksualistów? - jest także mowa o Iławie. 5. Film " Ich Prawdziwe Cele" - na PCH24.pl Tytuły filmów wpisać w YT, bo linki nie wchodzą. Ludzie! W co wy jesteście wrabiani?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Judyta 58 miesiąc temuocena: 4% 

  UWAGA!!! To była prowokacja.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~mundek 57 miesiąc temuocena: 100% 

  pewien pseudo polityk "handlowiec" z branży paliwowej już organizuje zrzutke na mandaty

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~mundek 56 miesiąc temuocena: 80% 

  tak dokładnie ten sam

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Do ~mundek 55 miesiąc temuocena: 100% 

  Ten co kiedyś lubił sobie zamawiać "pięć piw"? tzw. Rudobrody? :))

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Krzysztof 54 miesiąc temuocena: 24% 

  Środowisk lgbt niepowino się pokazywać w rzadnej prasie czy mediach chodzi im tylko o rozgłos tak jak Pani Dzik...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~podatnik 53 miesiąc temuocena: 24% 

  dziwie sie ze ktos pozwala na takie zboczone manifestacje LGBT a jak ktos ma takie (...) to niech to robi w domu a nie pokazuje sie publicznie i psuje swoj wizerunek w tak durny sposob a gdy juz w takie manifestacje zaangarzowuja sie nasi [ RADNI ] zwolennicy ; teczowcy ; to uwarzam ze rady miasta nie mamy bo ci ludzie powinni zajac sie bardziej [ zielenia ; dziurawymi ulicami i chodnikami ; brudem-syfem ogolnym ] a nie wspieraniem (...)

  Edytowany: miesiąc temu

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~M 52 miesiąc temuocena: 95% 

  Weź czasem do ręki słownik ortograficzny.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Lgbt to zło 51 miesiąc temuocena: 38% 

  Jeżeli chodzi o lgbt to kibice bardzo wzorowo się zachowali popieram brawo

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Polo 50 miesiąc temuocena: 70% 

  Można nie lubić jednych lub drugich, ale poziom IQ jednak ekipa LGBT+ tak 3,4x większy niż ekipa "PATRIOTÓW" :)

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Dragu87 49 miesiąc temuocena: 45% 

  Siemka gdzie można przelać kasę żeby wspomóc chłopaków? Jesteś wielcy! Chwała Wielkiej Polsce!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Do ~Dragu87 48 miesiąc temuocena: 100% 

  Wolę przelać kasę na schronisko dla zwierzaków niż na tych "chłopaków" mocnych w grupie, bo na solo chętny ale z kolegami za rogiem.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Apostata 47 miesiąc temuocena: 58% 

  Nie wiedziałem że w tak pięknym mieście jak IŁAWA jest tyle homofobów

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~OLO 46 miesiąc temuocena: 53% 

  SZACUN PANOWIE !!!!!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~??? 45 miesiąc temuocena: 30% 

  Lechia Gdańsk K#$&wa szajs :-D

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Joanna 44 miesiąc temuocena: 58% 

  To,co zrobił osoby w markach,to MAŁA SZKODLIWOŚĆ CZYNU,ale to co robią te kobiety wynaturzoną i zboczoną ideologią LGBTQ,to DEGRADACJA człowieczeństwa i okaleczają psychiki już od dziecka.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Hubert Łuczański 43 miesiąc temuocena: 39% 

  Nooooo.... kibolsko to w ch.j akcja. Brawo! Barwy zabrane

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Jan 42 miesiąc temuocena: 50% 

  Ilu tu pedałków na forum a wczoraj na stypie LGBT nikogo tylko stare babki i pare przekupionych dziewczynek

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Wdmm 41 miesiąc temuocena: 38% 

  Brawo kibice tak dalej

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~jawor 40 miesiąc temuocena: 35% 

  kurw... słabo to wyglądało wykonaniu chłopaków cienizna i dzieci nada :(

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~nonolimits 39 miesiąc temuocena: 70% 

  mogłeś pójśc pokazać jak ty byś to wykonał

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kompfiu-tyra 38 miesiąc temuocena: 45% 

  się nie odzywaj, robisz obciach

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Mar 37 miesiąc temuocena: 44% 

  Kwiaty i podziękowania dla Panow, a nie mandaty. Mandaty dla teczowcow za nieobyczajowosc.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~mar 36 miesiąc temuocena: 81% 

  ci zatrzymani sprzedali tego co ukradł transparent hahaha co za ogórki

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~iławiak 35 miesiąc temuocena: 80% 

  aż wstyd za te nasze dzieciaki te z lgbt miały wieksze jaja niż chłopcy bo nie uciekały :):)

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Mazur Ełk 34 miesiąc temuocena: 50% 

  Panowie kibole Mazur Ełk pozdrawia

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Twój nick 33 miesiąc temuocena: 70% 

  -Iława bo to taki nasz lokalny Usain Bolt.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Iława 32 miesiąc temuocena: 90% 

  Byłem na meczu. Wstyd przynieśliście całej historii Jezioraka, a ten gruby na zdjęciu jak spieprzał, nie myślałem, że człowiek może tak szybko biegać.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~KSD! 31 miesiąc temuocena: 8% 

  Iława miastem Drwecy

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ilawa 30 miesiąc temuocena: 21% 

  Nie pozdrawiaj, tylko przyjedź do Iławy. Ustawimy się. Możesz kolegów z Białegostoku zabrać ze sobą, bo bez nich nic nie znaczycie. Czekam na propozycję na info ilawa. Iława to nie tylko Jeziorak.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~$$$ 29 miesiąc temuocena: 14% 

  Fajne przedstawienie wszysto ukartowane Szkoda że nie widziałem

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Adam 28 miesiąc temuocena: 69% 

  Znam nazwiska wszystkich. Te maseczki nie uchroniły tych ćwierćinteligentów od anonimowości. Iława jest mała i wszyscy się znamy. Jeszcze dziś pójdę na komendę i przekaze policji imiona i nazwiska tych pseudo patriotów.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Aleksa 27 miesiąc temu

  Znam również i chętnie doniosę.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ben 26 miesiąc temuocena: 29% 

  Adam czy ty jesteś może kobietą czy może donosicielem

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Bibul 25 miesiąc temuocena: 30% 

  Jak chodzisz na mecze z synkiem to znasz - konfidencie

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Napisz nazwiska SmsEm 24 miesiąc temuocena: 82% 

  Dzielnicowy To ogarnie

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Radek 23 miesiąc temuocena: 50% 

  Ten bez maseczki to ze zgromadzenia LGBT?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Patriota 22 miesiąc temuocena: 71% 

  hahaha jeden radiowóz 2 POLICJANTÓW i pseudo patriotów nie było bohaterzy żałosne choć nie popieram lgbt

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Krzys 21 miesiąc temuocena: 100% 

  Akurat dwóch wystarczy na 30 pseudo kickbic. Przecież to Są dzieci co nie maja kolegów. Starszyzna wala z ucha.... Na wiejsk o-jej.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Janusz Pawlacz 20 miesiąc temuocena: 81% 

  Kryptogeje przyszli przeszkodzić, ponieważ boją się wspaniałych męskich uczuć między swoimi kolegami i maskują w ten sposób swoje emocje. Nie ma się czego bać panowie z petardami, nawet starożytni Grecy i Rzymianie wiedzieli, że prawdziwa miłość może wystąpić jedynie między mężczyznami. Otwórzcie swoje serduszka na kolegów z grupy i dajcie się ponieść :3

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Hemingway 19 miesiąc temuocena: 100% 

  Janusz - pozamiatałeś :)

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Jurny 18 miesiąc temuocena: 58% 

  Złapali najchudszego bo naj mniej groźny haha , A ktoś z tłumu krzyczy do Policji NIE BUJCIE SIE ! Ale porażka, wydygani byli. A w ogóle to dlaczego tam nie ma odstępów między tymi " pokrzywdzonymi" już mandaciki każdemu i d..py nie zawracać tylko każdy do roboty i pilnować swojej dziury hehe

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Janko 17 miesiąc temuocena: 90% 

  Akurat ten co wyszedl Kierowca to napewno die nie bal. Uwierz ze to kibole by się bali gdyby do nich wystartował

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~a. 16 miesiąc temuocena: 92% 

  Koleś w koszulce Emporio Armani przyszedł protestować przeciwko LGBT, a Armani - gej, cóż hipokryzji nie brak :))

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~13/13 15 miesiąc temuocena: 29% 

  Tak to gej, ale brzydzący się LGBT :)

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Obserwator 14 miesiąc temuocena: 70% 

  Ha ha ktoś liczyć nie potrafi, napisane że kilkadziesiąt zamaskowanych było, a ja na filmiku naliczyłem tylko 12

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~John 13 miesiąc temuocena: 100% 

  Czytajmy ze zrozumieniem

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~colargol 12 miesiąc temuocena: 65% 

  A wszyscy złapani powiedzą, że są misiami koala i takie okrzyki to ich naturalny odgłos. Mogą? Mogą.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~.... 11 miesiąc temuocena: 0% 

  Do tych co darli się nie odpowiedzialnie i przeszkadzali to mówię wam ze jak jesteście durni to macie karę a powinniście zrobić to samo przed Ratuszem co te małpy albo na meczu

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Magda 10 miesiąc temuocena: 45% 

  Czy to zgromadzenie przez LGBT było zgłoszone,czy mieli prawo wywieszać te transparenty i wbijać w kwiaty te chorągiewki.Trzeba by było spytać o to burmistrza.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Burmistrzu odpowiedz na pytanie Magdy 9 miesiąc temuocena: 50% 

  czy tęczowe kazie i inne zboczki mieli prawo ? urządzać pod Ratuszem swoje seksualne hece ? czekamy na komunikat burmistrza

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~jjj 8 miesiąc temuocena: 60% 

  Wiecie co mnie najbardziej śmieszy w tych całych środowiskach LGBT. Jak trwoga to do Boga. Jak sami są w sile wyzywaja policję, jak sami niszczą jest dobrze, a policja zła, jak im wpieprzają - krzyk, gdzie ta policja, gdzie. To jest najbardziej piep....ta ideologia o jakiej słyszałem i najbardziej walnięci ludzie, którzy ja propagują. (...). Żegnam.

  Edytowany: miesiąc temu

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Iławianin 7 miesiąc temuocena: 49% 

  Ciekawe kto zezwala na manifestacje popierające dewiantów ze środoiwiska ,,Lesbijek, Gejów, Biseksualistów, Transwestytów + innech zboczeńców.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~misia 6 miesiąc temuocena: 74% 

  Kochani troglodyci, teraz zniszczę Wam wizję świata, ale taka jest niestety prawda - ZJAWISKO HOMOSEKSUALIZMU WYSTĘPUJE W PRZYRODZIE OD ZARANIA DZIEJÓW. więc "porządek w przyrodzie" nie został zaburzony. przykro mi, misiaczki.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~taka prawda 5 miesiąc temuocena: 40% 

  jeżeli jakikolwiek zboczek gej zabrałby by mi się do tyłka to wywalę z forendu bez namysłu . PORZĄDEK w przyrodzie musi być. żadni tęczowi nie są w stanie tego porządku zakłócić... bo w razie czego ...forhend ,,,i żadna policja takiemu zbokowi nie pomoże.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~państwo prawa 4 miesiąc temuocena: 45% 

  Że bandyci na akcji promocyjnej bandyty? Wstyd dla miasta i jego mieszkańców zafundowany, co może zdumiewać, przez osoby współrządzące. To powinno być karalne. Przecież można było ustroić w te kwiatki tawernę Kaper. - i sprawa byłaby czysta, czyli prywatna. Choć najpewniej to ustawka i chodziło tylko o ładny filmik o złych Polakach dla jakiejś sprzedajnej stacji tv lub wypromowanie kolejnej aktywistki, aktywistka, aktywistko, aktywistq

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~odpowiedzialny obywatel 3 miesiąc temuocena: 76% 

  bydło kibolskie, nie ludzi... I to mają być patrioci??? Porażka i patola w jednym

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Prawda 2 miesiąc temuocena: 89% 

  Ciekawe jak ustalili tozsamoac kolejnych sprawcow, zlapani koledzy sprzedali kolegów? :)

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Eloelo320 1 miesiąc temuocena: 100% 

  Poszli w ślady wodza siwego który się rozkraczyl podczas składania zeznań. Teraz już opuścił przestępczą drogę i jest wzorowym obywatelem w trampkach i obcisłych leginsach

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAbudzyk
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.0395 sekundy