REKLAMAPatrz
My center2

(Andrzej Rogiewicz wygrał X Iławski Półmaraton.)

Zwycięzca X Iławskiego Półmaratonu już na mecie. Wyścig wygrał Andrzej Rogiewicz, reprezentujący MKS Inowrocław. Na dystansie 21,097 km osiągnął świetny czas 01:12:16.

Pojawiły się co prawda pewne kontrowersje, gdyż, jak się okazało, nazwiska zwycięzcy nie było na liście startowej. Jak jednak wyjaśnili organizatorzy, odkupowanie pakietów startowych przez zawodników, co najwyraźniej miało miejsce w tym przypadku, jest praktyką powszechną i dozwoloną. Nie ulega wątpliwości, że to Andrzej Rogiewicz, zawodnik z numerem startowym 147, przekroczył linię mety jako pierwszy. Gratulacje!

Za nim przy iławskim amfiteatrze, po przebiegnięciu półmaratonu, zameldował się Paweł Tarasiuk, reprezentant 31. Bazy Lotnictwa Taktycznego z czasem 01:13:53. Trzeci stopień na podium zawodów wywalczył Paweł Pszczółkowski (Pszczółkowski Team) - czas trzeciego na mecie zawodnika to 01:15:00. Brawo!

Dwójka na koszulce, drugi na mecie. Paweł Tarasiuk.

Trójka na koszulce, trzeci na mecie. Paweł Pszczółkowski.

Aleksandra Feuerstake z Iławy - dzisiaj najszybsza wśród pań. Czas: 01:32:27. Gratulacje!

Zmęczona, ale szczęśliwa! Druga wśród kobiet Katarzyna Piechocka z Ostródy (czas: 01:32:59).

Trzecia wśród pań Beata Dębowska z Olsztyna (czas: 01:36:09).    

Wkrótce na infoilawa.pl więcej zdjęć z linii mety trwającego Iławskiego Półmaratonu.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.4502 sekundy