wydrukuj podstronę do DRUKUJ12 września 2020, 13:15 komentarzy 4

(Fot. GKS Wikielec.)

GKS Wikielec bez zdobyczy punktowej w meczu 6. kolejki. III-ligowiec z gminy Iława uległ dzisiaj na wyjeździe niżej notowanej Unii Skierniewice 1:4.

Honorową bramkę dla "Gieksy" zdobył z rzutu karnego w samej końcówce Remigiusz Sobociński.

6. kolejka III ligi
Unia Skierniewice - GKS Wikielec 4-1 (2:0)

1:0 - Dawid Dzięgielewski (10')
2:0 - Kamil Łojszczyk (30', karny)
3:0 - Kacper Karasek (46')
4:0 - Robert Kowalczyk (81')
4:1 - Remigiusz Sobociński (90', karny)

Wyjazdowy mecz w Skierniewicach nie ułożył się po myśli zawodników i trenera GKS-u. Piłkarze reprezentujący klub z gminy Iława nie mogli znaleźć recepty na będący w dobrej dyspozycji zespół gospodarzy i tracili kolejne bramki. Do przerwy przegrywali 0:2 po trafieniach Dzięgielewskiego i Łojszczyka, a w drugiej połowie padły dwie kolejne bramki dla Unii: strzelali Karasek i Kowalczyk. Wynik spotkania ustalił w samej końcówce Remigiusz Sobociński, który wykorzystując "jedenastkę" zdobył jedyną bramkę GKS-u w tym spotkaniu.

Unia Skierniewice: Brudnicki, Kudryavtsev, Kowalczyk, Makuch, Karasek, Łojszczyk, Czarnecki, Pieńkowski, Berłowski, Stępień, Dzięgielewski.

GKS Wikielec: Wieczerzak, Kacperek, Górski, Cistowski, Korzeniewski, Jankowski, M. Jajkowski, Szypulski, Wójcik, Wacławski, Suchocki.

Za tydzień, 19 września, GKS Wikielec gra u siebie. Podejmie KS Kutno.

Zdjęcia: GKS Wikielec.