REKLAMAWardrom
REKLAMAzielona aleja
wydrukuj podstronę do DRUKUJ15 września 2020, 10:17 komentarzy 4

(Fot. materiały prasowe, zdjęcie ilustracyjne.)

Kolejna szkoła w naszym regionie częściowo zawiesza zajęcia w trybie stacjonarnym ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną.

Dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Szwarcenowie (gm. Biskupiec) uznała, że aktualna sytuacja epidemiologiczna w placówce zagraża zdrowiu uczniów "zerówki" i klas I-III, dlatego zajęcia stacjonarne dla tej grupy uczniów zostają zawieszone. Przyczyną jest wykrycie koronawirusa u jednej z nauczycielek i jednego z uczniów klasy trzeciej.

- Zawiesza się na czas oznaczony do 21 września prowadzenie działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej uczniów klas 0-III - poinformowała dyrektor placówki Marlena Dumkiewicz. - Uczniowie klas IV-VIII pracują w trybie stacjonarnym.

Zajęcia dla najmłodszych uczniów, którzy w najbliższych dniach nie będą mogli przyjść do szkoły, będą prowadzone zdalnie.

W naszym regionie jest to już kolejna placówka edukacyjna w takiej sytuacji po szkołach podstawowej i ponadpodstawowej w Lubawie.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK

4Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Niki 4 13 dni temuocena: 100% 

  Dwa tygodnie i wszystko zamkną w pizdu i znowu będziemy pozamykani w klatkach

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ilawiak 26 3 12 dni temuocena: 50% 

  Jeżeli pandemia to nie ściema to taki za to zamknięcie w klatkach możesz podziękować Januszem i Grażynko co koniecznie musieli pojechać na wakacje, weselnikom oraz wyborcom a także tym co maja gdzieś zakrywanie ust i nosa maseczką. Bardzo dobrze ze jest stacjonarna nauka, to za wyzywanie nauczycieli od najgorszych jak została wprowadzona nauka zdalna, a teraz rodzice żądają przywrócenia tej formy nauki, aby znowu zwyzywać nauczycieli od różnych w internecie?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~1233 2 13 dni temuocena: 80% 

  To jest tylko kwestia czasu kiedy zamkną wszystkie szkoły przez ten cały cyrk.!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ona33 1 13 dni temuocena: 100% 

  A gdzie w statystykach te zachorowania???

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMACEZ
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.9534 sekundy