wydrukuj podstronę do DRUKUJ24 października 2016, 08:55

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Info Iława. )

Rezultat piłkarskiego starcia pierwszej i siódmej drużyny w tabeli A-klasy, które można było dzisiaj oglądać na stadionie przy Sienkiewicza, bez zaskoczenia. Iławski Jeziorak pewnie i efektownie pokonał Ossę Biskupiec 6:0. Przed liderem jeszcze tylko jedno spotkanie w tej rundzie, a bilans bramkowy już jest imponujący i wynosi 46:4.

Gospodarz grał pewnie i skutecznie, zwycięstwo Jezioraka aż 6:0, dla drużyny przyjezdnej był najniższym wymiarem kary. Sytuacji bramkowych było bowiem o wiele więcej.

Wynik spotkania otworzył już w szóstej minucie Daniel Madej, który pokonał bramkarza gospodarzy po ładnej indywidualnej akcji. Na 2:0, strzałem z woleja po składnie rozegranym rzucie rożnym, w 26 minucie podwyższył Rafał Kuchnik. W pierwszej połowie na listę strzelców dla zespołu z Iławy wpisał się jeszcze Wojciech Figurski, który w 30 minucie, po zagraniu z prawej strony od Radosława Galasa umieścił futbolówkę w siatce.

Druga połowa rozpoczęła się pechowo dla Ossy. W 47 minucie zawodnik drużyny przyjezdnej, Tomasz Rakowski, niefortunnie przeciął dośrodkowanie wślizgiem i trafił do własnej bramki. Kolejny gol dla gospodarzy padł po rzucie karnym podyktowanym przez arbitra za faul na Wojciechu Figurskim. Jedenastkę na bramkę zamienił Daniel Madej. Wynik spotkania zamknął w 72 minucie Wojciech Figurski, który po obronionym przez bramkarza strzale Remigiusza Parulisa, znalazł się we właściwym miejscu i wykorzystał sytuację, nie pozostawiając golkiperowi szans.

Był to przedostatni mecz Jezioraka w tej rundzie.

ITS Jeziorak Iława - Ossa Biskupiec 6:0 (3:0)