REKLAMAImage

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ29 listopada 2016, 11:04

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Czytelnik.)

Po zgłoszeniu naszego czytelnika i przekazaniu przez nas sprawy właściwemu organowi miejski Zespół ds. Bezpieczeństwa na Drogach przyjrzy się wjazdowi z ulicy Kajki do sklepu Intermarche w Iławie. Miejsce to pozbawione jest oznakowanego przejścia dla pieszych, choć po obu jego stronach biegnie chodnik.

- Proszę o interwencję w sprawie braku oznakowanego przejścia dla pieszych i przejazdu dla rowerów na wjeździe do Intermarche - napisał do nas iławianin.

Rzeczywiście na miejscu brak jest zebry, choć po obu stronach wjazdu biegnie chodnik.

Sprawą zainteresowaliśmy radnego Andrzeja Pankowskiego, przewodniczącego miejskiego Zespołu ds. Bezpieczeństwa na Drogach, organu powołanego, by opiniować zmiany w organizacji ruchu na terenie Iławy. W jego składzie pracują m.in. Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Iławie nadkom. Sławomir Kołpacki oraz instruktorzy nauki jazdy.

- Zajmiemy się tą sprawą podczas najbliższego posiedzenia komisji - zapowiada Andrzej Pankowski.

O wnioskach i decyzji zespołu poinformujemy na portalu.

Fot. Info Iława. Czy w tym miejscu ma szansę pojawić się oznakowane przejście dla pieszych? O tym, czy postulat mieszkańca zyska poparcie członków miejskiego Zespołu ds. Bezpieczeństwa na Drogach, poinformujemy wkrótce na portalu.

REKLAMAsklep2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAStudio drzwi
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAick4
REKLAMArestauracja
REKLAMAIowa
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3444 sekundy