REKLAMAMozart2
REKLAMAzielona aleja

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ13 grudnia 2016, 16:57 komentarzy 2

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Czytelnik.)

O godny dojazd do bloków przy ul. Odnowiciela w Iławie apeluje do władz miasta mieszkanka osiedla. Gruntowa droga, choć niedawno wyrównana, ze względu na warunki atmosferyczne oraz ruch pojazdów, w tym ciężkich, znów jest w tragicznym stanie.

- Jestem mieszkanką Osiedla Piastowskiego w Iławie. Mieszkam przy czymś, czego chyba nie można nazwać drogą, to po prostu błoto usiane dziurami, po którym mi i mieszkańcom czterech bloków przychodzi jeździć z narażeniem auta na usterki, a karku na kontuzje - napisała do nas czytelniczka. - Nie wspomnę już o wyjściu pieszo na spacer...

Iławianka pisze też, że problem mieszkańcy zgłaszali już do Urzędu Miasta, a ratusz zareagował, wyrównując drogę. Sytuacja poprawiła się jednak tylko na chwilę.

- Przyszedł mróz, śnieg. Drogą jeździły ciężarówki z sąsiedniej budowy i my, mieszkańcy. Po zaledwie trzech tygodniach droga wygląda gorzej niż przedtem, jeszcze zafundowali nam zakaz zatrzymywania się i postoju - pisze mieszkanka ul. Odnowiciela.

Jej zdaniem równanie drogi, które przynosi krótkotrwałe efekty, nie ma większego sensu.

- Drogę należy utwardzić, choćby betonowymi płytami albo kamieniami, w przeciwnym wypadku trzeba będzie wygładzać i równać bez końca - apeluje iławianka. - My po prostu chcielibyśmy mieć godny dojazd do swoich domów.

Czytelniczka załączyła też kilka zdjęć przedmiotowej drogi. Jak widać, jej stan rzeczywiście jest tragiczny. Prośbę mieszkanki o interwencję przekazaliśmy radnym. Liczymy, że temat zostanie podjęty jeszcze podczas grudniowej sesji rady.

REKLAMAsklep2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.2532 sekundy