REKLAMAMozart2
REKLAMAsklep

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ10 stycznia 2017, 08:05

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Archiwum własne. )

Na najbliższą niedzielę 15 stycznia przypada 25, jubileuszowy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do zbiórki na rzecz ratowania życia najmłodszych pacjentów i zapewnienia godnej opieki seniorom po raz pierwszy dołączą organizatorzy Iławskiego Półmaratonu. - Zagramy wspólnie po raz pierwszy, ale na pewno nie ostatni - zapowiadają.

Pakiet startowy z numerem 1 upoważniający do udziału w najbliższej edycji Iławskiego Półmaratonu LA RIVE - to cegiełka, jaką dorzucą do finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizatorzy największej w naszym mieście imprezy biegowej. Wszystkich biegaczy, którzy 10 września 2017 roku chcieliby przebiec malowniczą trasę półmaratonu z "jedynką" na piersi, zapraszamy na licytację. Pakiet będzie można zdobyć w Iławie, a dokładnie w Kinoteatrze "Pasja" podczas aukcji, która rozpocznie się o godzinie 16:00 w najbliższą niedzielę.

- Całość wylicytowanej kwoty wpłynie na konto Orkiestry - informują organizatorzy. - Wylicytowany pakiet może zostać przekazany osobie, którą wskaże zwycięzca. Dlatego żona może licytować pakiet dla męża, babcia dla wnuka, a teściowa dla zięcia! Zapraszamy przyjaciół Iławskiego Półmaratonu do szczytnej rywalizacji. Zwycięzca licytacji otrzyma w kinoteatrze pamiątkowy certyfikat.

REKLAMAbiegi2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.2377 sekundy