REKLAMAImage

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. GOK w Lasecznie.)

Dużym zainteresowaniem cieszyła się zorganizowana przez Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie zabawa walentynkowa. W imprezie uczestniczyło około 40 par, a zabawa była szampańska.

Nie zabrakło konkursów z nagrodami i licznych integrujących zabaw, w których uczestnicy chętnie brali udział. Prowadziła je dyrektor GOK w Lasecznie Grażyna Piękos. Dużym zainteresowaniem cieszył się konkurs taneczny. Uczestnicy musieli wykazać się znajomością takich tańców jak tango, cha-cha, rumba, salsa i innych, a ich umiejętności i poczucie rytmu oceniało jury złożone z przedstawicieli uczestników imprezy, członków zespołu muzycznego oraz pracowników GOK. Pierwsze miejsce jednogłośnie przyznano pani Ani i pani Helenie, które zaprezentowały bardzo oryginalne układy taneczne, wykazując się przy tym bardzo dobrą znajomością konkursowych tańców.

Organizatorzy dziękują paniom z koła gospodyń wiejskich z Kałdun za przygotowanie pysznego poczęstunku oraz zespołowi "Klimat" za oprawę muzyczną. Wszyscy uczestnicy zabawy zadeklarowali, że w przyszłości chętnie wezmą udział w podobnych imprezach.

Fot. GOK w Lasecznie.

REKLAMAsklep2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAStudio drzwi
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAick4
REKLAMArestauracja
REKLAMAdom
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.2598 sekundy