REKLAMATyp 3 - Bar mleczny
REKLAMAgaleria

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Zdjęcie ilustracyjne. )

Jako powiat jesteśmy zamożniejsi niż powiaty ostródzki i nowomiejski i ubożsi niż powiaty malborski czy kwidzyński - wynika z danych Ministerstwa Finansów.
REKLAMATyp 2 - Kosmetolog

Ministerstwo Finansów opublikowało wskaźniki dochodów podatkowych w przeliczeniu na jednego mieszkańca dla wszystkich powiatów w Polsce na 2017 r. (wskaźnik P), wyliczone na podstawie informacji o dochodach podatkowych za 2015 r.

Jak wynika z danych, średnie dochody podatkowe na jednego mieszkańca dla wszystkich powiatów w kraju wyliczono na 216,38 zł. Spośród 380 powiatów jedynie 82 odnotowały dochody podatkowe przekraczające średnią. Jak wypadł powiat iławski i nasi sąsiedzi? Lokalne powiatowe jednostki samorządu zajmują dalekie pozycje w rankingu i żaden nie osiągnął wartości zbliżonej do ogólnopolskiej średniej.

Takie pozycje w rankingu Ministerstwa Finansów zajęły powiat iławski oraz powiaty sąsiadujące (miejsce, powiat, wskaźnik):

201, powiat malborski, 150,56 zł
203, powiat kwidzyński, 149,94 zł
230, powiat iławski, 142,4 zł
267, powiat ostródzki, 132,10 zł
361, powiat nowomiejski, 101,42 zł

TEMATY
REKLAMAzdz2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.1123 sekundy