REKLAMAMozart2
REKLAMAImage

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Iławie.)

Gdyby nie pomoc ludzi, prawdopodobnie by nie przeżyły. Do iławskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt trafiły dwa szczeniaki: Wiewióreczka i Łasiczka. Wcześniej ktoś bezdusznie porzucił je w lesie, bez matki i w okresie, gdy panowały mrozy.

Szczeniaki trafiły do schroniska w nie najlepszym stanie. Były przemoczone, przemarznięte, głodne. Nie wiadomo, ile czasu spędziły w lesie, gdzie ktoś pozostawił je na pastwę losu.

- To już nie tylko jest okrucieństwo, to barbarzyństwo! - komentują pracownicy schroniska. - W głowach nam się nie mieści, jak można porzucić w lesie, zimą, dwie maleńkie, bezbronne istoty bez szans na przeżycie.

Pod troskliwą opieką szczeniaczki dochodzą do siebie. Schronisko nie ukrywa, że przydałoby się wsparcie, w tym zwłaszcza specjalistyczna karma dla szczeniąt. Mile widziane są też wpłaty na konto schroniska. W tej sposób można sfinansować zakup karmy, opału, czy leczenia podopiecznych. Przyjaciołom przytuliska przypominamy numer konta, na jaki można dokonywać wpłat: PKO BP SA 09 1020 1853 0000 9002 0216 8136.


TEMATY
REKLAMAPartner3

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMABp
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAick4
REKLAMArestauracja
REKLAMAAutoblask
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.2035 sekundy