REKLAMAMozart2
REKLAMABlu2

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ30 września 2014, 06:53

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Info Iława)

Jak poinformowała firma SKANSKA, generalny wykonawca remontu na drodze wojewódzkiej nr 521, od piątku (26 września) jest już przejezdny cały przebudowany odcinek Iława - Susz. Jednak jeszcze przez jakiś czas możliwe będą utrudnienia.

Firma SKANSKA poinformowała, że w dniu 26.09.2014r. otwarty został ruch na całym przebudowanym odcinku drogi wojewódzkiej nr 521 Susz – Iława. Pozostałe prace będą prowadzone przy wykorzystaniu ruchu wahadłowego sterowanego ręczne lub sygnalizacją świetlną. Możliwe więc będą utrudnienia, jednak tylko w godzinach pracy drogowców. W godzinach popołudniowych w piątek (26 września) pokonaliśmy całą trasę do Susza bez żadnych utrudnień. 

Oznakowanie wykorzystywanych objazdów może być widoczne jeszcze do 30 września.

Kierowcom przypominamy, że 17 z 19 kilometrów trasy objętych jest ograniczeniem prędkości do 70 km/h. Powodem jego wprowadzenia jest zbyt mała odległość od jezdni pni drzew, które są objęte ochroną.

Cały artykuł na ten temat przeczytasz TUTAJ.

REKLAMAsklep2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3661 sekundy