wydrukuj podstronę do DRUKUJ15 maja 2017, 07:56 komentarzy 1

(Fot. Mariusz Hejka.)

W dzisiejszym meczu Jeziorak wyjechał do Kurzętnika, gdzie przy zwycięstwie i korzystnym wyniku w meczu Osa Ząbrowo – Wel Lidzbark już dziś miałby zapewniony awans do ligi okręgowej. Niestety, tylko jeden warunek został spełniony – strata punktów Wela.

Pierwsza połowa meczu to wyrównana gra obu drużyn. W 14 minucie na prowadzenie biało-niebieskich wyprowadził Daniel Madej, lobując bramkarza gospodarzy. Zamek nie poddał się jednak, odważnie prowadząc grę. Skutkiem była bramka wyrównująca, która padła na początku drugiej połowy z rzutu karnego. Jeziorak zaczął od tej chwili osiągać zdecydowaną przewagę w posiadaniu piłki, nie wychodząc praktycznie z połowy gospodarzy. Niestety kolejne akcje, dośrodkowania nie przyniosły efektu w postaci zwycięskiego gola. Jeziorak zremisował w Kurzętniku 1-1. Na awans kibice muszą jeszcze poczekać.

Po raz kolejny z dobrej strony pokazali się iławscy kibice, którzy licznie wspierali drużynę głośnym dopingiem do samego końca.

Zamek Kurzętnik – Jeziorak Iława 1-1 (0-1)

Bramka dla Jezioraka: Daniel Madej (14 min.)