REKLAMAMozart2
REKLAMAzielona aleja

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Info Iława. )

"Kiedyś uśmiech PRL-u, dzisiaj pułkownik moherowych beretów" - tak sam przedstawił się dzisiaj zgromadzonej w Kisielicach publiczności Andrzej Rosiewicz, muzyczno-kabaretowa gwiazda imprezy z okazji Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny. Artysta, który swój występ w Kisielicach rozpoczął z około 45-minutowym poślizgiem, fakt spóźnienia wynagrodził widzom humorem i niezapomnianymi przebojami.

Jeden z utworów Andrzej Rosiewicz zadedykował obecnemu w amfiteatrze burmistrzowi Rafałowi Ryszczukowi. Wybór piosenki - "Czterdzieści lat minęło..." - nie był przypadkowy, bo włodarz Kisielic w maju będzie świętował właśnie okrągłe, 40 urodziny.

- Piękny, młody, a do tego burmistrz - żartował artysta.

Nie zabrakło też innych znanych wszystkim Polakom przebojów Rosiewicza. Publiczność przyjmowała je ciepło, a jeszcze bardziej entuzjastyczne były reakcje widzów na żarty, jakie piosenkarz serwował w przerwach pomiędzy śpiewaniem.

Na Kisielicką Majówkę Rodzinną złożyły się też atrakcje towarzyszące. Dla dzieci organizatorzy przygotowali bezpłatny plac zabaw, a starsi ustawiali się w kolejkach, by w żyroskopie przetestować swoją wytrzymałość na przeciążenia. Wystąpiły dzieci i młodzież ze szkół z terenu gminy Kisielice oraz zespoły działające przy Gminnym Ośrodku Kultury w Kisielicach. Druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej przygotowali natomiast widowiskowe pokazy.

Fot. Info Iława.

Część pierwsza

REKLAMAsklep2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.2322 sekundy