REKLAMAMozart2
REKLAMAEscape Room

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Urząd Gminy w Iławie.)

Do kolejnych rodzin z terenu gminy Iława, które w ostatnim czasie cieszyły się z narodzin dziecka, trafiły samorządowe "Wyprawki dla malucha".

Tym razem pomysłodawca gminnego programu, wójt Krzysztof Harmaciński, wyprawki wręczał we wtorek 16 maja. Przyznano je następującym rodzinom: Kamila Cebeniak i Krzysztof Trojakowski (rodzice Mileny), Marta i Robert Jagielscy (rodzice Radosława), Marta Kamińska-Kłos i Maciej Kłos (rodzice Oliwiera), Julita Łudzińska i Cezary Górzewski (rodzice Wojciecha), Katarzyna i Łukasz Łukaszewscy (rodzice Fabiana), Izabela Maliszewska (mama Igora), Ewa i Łukasz Markowscy (rodzice Marcela) oraz Małgorzata i Wojciech Pochodyła (rodzice Klaudii).

Wszystkim rodzinom serdecznie gratulujemy i życzymy dużo zdrowia!

Z kolei rodzicom zamieszkującym w gminie Iława, które oczekują na narodziny dziecka, przypominamy, że by otrzymać świadczenie, wystarczy złożyć stosowny wniosek. W skład wyprawki od lokalnego samorządu wchodzą m.in. pieluszki, zabawka edukacyjna, kocyk oraz ręcznik.

Fot. Urząd Gminy w Iławie.

REKLAMAsklep2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.2581 sekundy