REKLAMAImage

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ17 maja 2017, 09:37 komentarzy 1

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. KPP w Iławie.)

Policjanci drogówki interweniowali na drodze Iława-Rudzienice, gdzie doszło do wywrócenia się samochodu ciężarowego poza jezdnią. Okazało się, że 20-latek, który siedział za kierownicą ciężarówki, przesadził z prędkością i nie opanował pojazdu.

Wczoraj (16 maja) po południu oficer dyżurny iławskiej Policji został poinformowany o wywróconym samochodzie ciężarowym na drodze w gminie Iława.

- Funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce, gdzie okazało się, że kierujący samochodem ciężarowym nie dostosował prędkości do warunków panujących na jezdni, w wyniku czego zjechał z drogi i wywrócił pojazd - poinformowała mł. asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy KPP w Iławie. - 20-latkowi na szczęście nic się nie stało. Mężczyzna za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym został ukarany mandatem.

Policjanci przypominają:

Prędkość to główna przyczyna wypadków drogowych. W 2016 r. na drogach regionu doszło do 994 zdarzeń drogowych, z których aż 200 spowodowanych było tą właśnie przyczyną. Dostosowanie prędkości do panujących na drodze warunków to jedna z podstawowych zasad odpowiedzialnego kierowcy.

Fot. KPP w Iławie.

REKLAMAsklep2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 1.0713 sekundy