REKLAMAEscape Room

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

LOTNICZA MAJÓWKA - PODZIĘKOWANIA BURMISTRZA IŁAWY ADAMA ŻYLIŃSKIEGO

Składam serdeczne podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w przygotowania i przebieg Lotniczej Majówki w Iławie.

Dziękuję mieszkańcom za liczny udział w wydarzeniu i wyrozumiałość w niedogodnościach, których mogliście Państwo doświadczać tego dnia.

Dziękuję służbom mundurowym – Policji, Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej, ochronie i służbom medycznym za czuwanie nad naszym bezpieczeństwem.

Bardzo dziękuję naszym partnerom i patronom medialnym za udostępnienie swojego czasu, doświadczenia i infrastruktury oraz sponsorom, dzięki którym podczas pokazów lotniczych mogliśmy korzystać z dodatkowych atrakcji.

Słowa uznania należą się także wolontariuszom, harcerzom i Młodzieżowej Radzie Miasta, którzy chętnie udzielali informacji i pomocy na terenie prawie całego miasta.

Moje podziękowania przekazuję również pilotom i koordynatorom lotów i całej imprezy. To dzięki Państwu mogliśmy podziwiać niebywałe formacje lotnicze.

Raz jeszcze dziękuję licznie przybyłym gościom i wszystkim zaangażowanym w organizację. Dzięki Państwu tegoroczna Lotnicza Majówka dała dobry fundament pod kolejne imprezy tego typu.

Z wyrazami szacunku

Burmistrz Miasta Iławy

Adam Żyliński

Publikacja zlecona.

TEMATY
REKLAMAsklep2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.2297 sekundy