REKLAMAKleks2

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Zdjęcie ilustracyjne.)

Trzech poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości mężczyzn wpadło w ręce lokalnych policjantów. Jeden z nich, 26-latek, ukrywał się u swojej partnerki w Lubawie. Z mieszkania kobiety został przetransportowany do zakładu karnego, gdzie spędzi 1,5 roku. Dwaj inni zatrzymani mają do odbycia dużo krótsze kary: odpowiednio 10 i dwóch dni, a widokiem policjantów w swoich domach byli zaskoczeni.

Iławscy policjanci z zespołu do spraw poszukiwań zatrzymali poszukiwanego, kiedy ten przebywał w Lubawie. Funkcjonariusze, posiadając zarządzenie o ustaleniu miejsca pobytu i osadzenia w zakładzie karnym 26-latka, poprzez rozpytanie rodziny i sąsiadów starali się ustalić miejsce przebywania mężczyzny. Okazało się, że 26-latek mieszka od dłuższego czasu u swojej partnerki. Policjanci pojechali pod wskazany adres, gdzie zastali mężczyznę. Funkcjonariusze oświadczyli mu, że jest poszukiwany za zniszczenie mienia i zatrzymali mężczyznę, którego przewieźli do zakładu karnego. Tam odbędzie karę 1,5 roku pozbawienia wolności.

Kolejnego poszukiwanego zatrzymali policjanci w gminie Zalewo. Funkcjonariusze, kiedy otrzymali zarządzenie o poszukiwaniu 34-latka, najpierw pojechali sprawdzić jego miejsce zamieszkania. Okazało się, że mężczyzna był w domu i był zdziwiony obecnością policjantów. Funkcjonariusze oświadczyli mu, że jest poszukiwany przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności, ponieważ nie opłacił grzywny za popełnione wykroczenia, a było to kierowanie rowerem w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższych 10 dni.

Policjanci z Iławy także pojechali sprawdzić adres jednego z poszukiwanych. Okazało się, że 59-latek również przebywał w swoim domu. Funkcjonariusze oświadczyli mężczyźnie, że jest poszukiwany, ponieważ nie opłacił grzywny za popełnione wykroczenie, a był to nieobyczajny wybryk. Mężczyzna oświadczył, że nie wiedział, że jest poszukiwany. Policjanci zatrzymali mieszkańca Iławy i przetransportowali go do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 2 dni.

TEMATY na sygnale
REKLAMATyp 3 - Bar mleczny

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAekobud
REKLAMAAutoblask
REKLAMAdom
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.2535 sekundy