Loading
  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Środa
26 Lipca 2017
UWAGA |
Masz sprawę, temat, problem? - Napisz do nas: kontakt@infoilawa.pl
Nasz e-mail - kontakt@infoilawa.pl
Jesteś świadkiem zdarzenia? - Daj nam znać: kontakt@infoilawa.pl

Jeden ukrywał się u dziewczyny, dwaj inni byli zaskoczeni widokiem policjantów

Fot. Zdjęcie ilustracyjne. Fot. Zdjęcie ilustracyjne.

Trzech poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości mężczyzn wpadło w ręce lokalnych policjantów. Jeden z nich, 26-latek, ukrywał się u swojej partnerki w Lubawie. Z mieszkania kobiety został przetransportowany do zakładu karnego, gdzie spędzi 1,5 roku. Dwaj inni zatrzymani mają do odbycia dużo krótsze kary: odpowiednio 10 i dwóch dni, a widokiem policjantów w swoich domach byli zaskoczeni.

Iławscy policjanci z zespołu do spraw poszukiwań zatrzymali poszukiwanego, kiedy ten przebywał w Lubawie. Funkcjonariusze, posiadając zarządzenie o ustaleniu miejsca pobytu i osadzenia w zakładzie karnym 26-latka, poprzez rozpytanie rodziny i sąsiadów starali się ustalić miejsce przebywania mężczyzny. Okazało się, że 26-latek mieszka od dłuższego czasu u swojej partnerki. Policjanci pojechali pod wskazany adres, gdzie zastali mężczyznę. Funkcjonariusze oświadczyli mu, że jest poszukiwany za zniszczenie mienia i zatrzymali mężczyznę, którego przewieźli do zakładu karnego. Tam odbędzie karę 1,5 roku pozbawienia wolności.

Kolejnego poszukiwanego zatrzymali policjanci w gminie Zalewo. Funkcjonariusze, kiedy otrzymali zarządzenie o poszukiwaniu 34-latka, najpierw pojechali sprawdzić jego miejsce zamieszkania. Okazało się, że mężczyzna był w domu i był zdziwiony obecnością policjantów. Funkcjonariusze oświadczyli mu, że jest poszukiwany przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności, ponieważ nie opłacił grzywny za popełnione wykroczenia, a było to kierowanie rowerem w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższych 10 dni.

Policjanci z Iławy także pojechali sprawdzić adres jednego z poszukiwanych. Okazało się, że 59-latek również przebywał w swoim domu. Funkcjonariusze oświadczyli mężczyźnie, że jest poszukiwany, ponieważ nie opłacił grzywny za popełnione wykroczenie, a był to nieobyczajny wybryk. Mężczyzna oświadczył, że nie wiedział, że jest poszukiwany. Policjanci zatrzymali mieszkańca Iławy i przetransportowali go do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 2 dni.

Ostatnio zmienianyczwartek, 18 maj 2017 08:25

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.