REKLAMASadek

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Materiały organizatorów akcji. )

Ponad 100 osób, w tym iławianka Anna Kopaczewska, zaangażowało się w akcję charytatywną, której celem jest wydanie książki "Gwiezdne marzenia". Pięknie ilustrowana publikacja pełna budujących bajek i wierszy trafi nieodpłatnie do małych pacjentów szpitali i hospicjów oraz wychowanków domów dziecka i innych placówek opiekuńczych. - Chcemy zrobić coś pozytywnego, wywołać uśmiech na twarzach dzieciaków, mile widziana jest każda, nawet najdrobniejsza wpłata - zachęca Anna Kopaczewska.

W akcję realizowaną wspólnie z Wydawnictwem Sofijka zaangażowali się pisarze, ilustratorzy, redaktorzy i korektorzy, osoby dorosłe, ale też dzieci. Wszyscy pracują bezinteresowanie, by wspólnie doprowadzić do wydania książki charytatywnej "Gwiezdne marzenia".

- Będzie to pięknie ilustrowana książka z mądrymi i budującymi bajkami i wierszami - mówi Anna Kopaczewska, zaangażowana w projekt iławianka. - Planujemy ją wydać w twardej oprawie, formacie A4, publikacja będzie miała 160 stron.

Książki trafią nieodpłatnie do szpitali, domów dziecka i innych podobnych placówek, a dochód ze sprzedaży pozostałej części nakładu wesprze akcje charytatywne organizowane na portalu siepomaga.pl.

Na publikację składa się 20 bajek oraz 10 wierszy, które wybrano spośród ponad 400 nadesłanych propozycji. W książce "Gwiezdne marzenia" znajdzie się m.in. wiersz Anny Kopaczewskiej o takim samym tytule. Wszystkich autorów, w tym zarówno osoby piszące zawodowo, jak i hobbystycznie, łączy jedno: przesłanie o sile wiary we własne marzenia oraz chęć wywołania uśmiechu na twarzach dzieci.

Publiczna zbiórka środków na realizację projektu prowadzona jest za pośrednictwem portalu Wspieram to do 4 czerwca. Na razie z potrzebnych 12 tysięcy złotych udało się zgromadzić około 20%. Wspierasz to? W imieniu pomysłodawców projektu zapraszamy TUTAJ.  

REKLAMAPartner3

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMABp
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAick
REKLAMArestauracja
REKLAMAkomis
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.1956 sekundy