REKLAMADPK

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. kpt. Magdalena Socha. Na zdjęciu kpt. Piotr Rutkiewicz, któremu powierzono pełnienie obowiązków Zakładu Karnego w Iławie. )

Z dniem 8 maja kpt. Piotrowi Rutkiewiczowi, dotychczasowemu specjaliście do spraw penitencjarnych Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Olsztynie, powierzono pełnienie obowiązków zastępcy dyrektora Zakładu Karnego w Iławie.

- Kpt. Piotr Rutkiewicz powraca do swojej macierzystej jednostki, w której w przeszłości pełnił służbę w dziale penitencjarnym na stanowisku kierownika. Można by powiedzieć, że wraca do siebie, mimo to, jak przyznał podczas odprawy kierownictwa i zapoznając się z podległą mu kadrą, dzięki dokonywanej modernizacji jednostki, cyklicznym zmianom mającym na celu sprzyjanie skutecznej resocjalizacji, będzie musiał poznawać jednostkę na nowo - przekazała kpt. Magdalena Socha, oficer prasowy Zakładu Karnego w Iławie.

TEMATY
REKLAMAsklep2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3544 sekundy