REKLAMAMozart2
REKLAMAEscape Room

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Archiwum własne.)

Dyrekcja, Rada Pedagogiczna oraz Rada Rodziców przy Gimnazjum Samorządowym nr 1 w Iławie serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Iławy i okolic na V Europejski Festyn Rodzinny połączony z Piknikiem Holenderskim. Na festynie odbędzie się też finał Rowerowego Rajdu Pomarańczowego organizowanego przez Wydział Promocji Urzędu Miasta w Iławie.

Impreza odbędzie się w najbliższą sobotę, 20 maja, w godz. 13.00-18.00 na dziedzińcu i boisku Jedynki. Podczas festynu na scenie zaprezentują się m.in. wokalne, taneczne i teatralne talenty Kopernika oraz przyjaciele szkoły. Tradycyjnie już zorganizowana zostanie też loteria fantowa, pchli targ, kiermasz biżuterii oraz emocjonująca licytacja prac przekazanych przez lokalnych artystów oraz innych przedmiotów pozyskanych od sponsorów.

Wśród wielu różnorodnych atrakcji pojawią się gwiazdy specjalne: wystąpi zespół Avanti oraz lokalni artyści. Będzie można również smacznie zjeść, m.in. porcję grochówki, pieczonego prosiaka, pierogi, krokiety, bigos, placki ziemniaczane, pajdę chleba ze smalcem i ogórkiem, a w kawiarence skosztować wypieków mam uczniów szkoły. Planowane są też pokazy działań policji i straży pożarnej oraz przejażdżka motocyklem.

Celem tegorocznego festynu jest zebranie środków na generalny remont szkolnej stołówki, która przez kolejne lata ma służyć wychowankom Jedynki. Bądźcie z nami 20 maja! - zapraszają organizatorzy.

REKLAMAsklep2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.2908 sekundy