REKLAMAMozart2
REKLAMABedmax

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Info Iława.)

Pielgrzymi z Iławy i okolic są już w drodze na Jasną Górę. W Częstochowie, po pokonaniu ponad 420 kilometrów, wezmą udział w uroczystościach związanych ze świętem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.

Wczoraj do naszego miasta przybyła licząca około 70 pielgrzymów grupa Pogezania Morąg- Pasłęk. Dzisiaj, po porannej mszy świętej odprawionej tradycyjnie w kościele p.w. Świętego Andrzeja Boboli na Lipowym Dworze, do pielgrzymki dołączyła grupa Pomezania Iława i pątnicy wspólnie udali się w drogę.

Jedni na długi pielgrzymi szlak zabiegają ze sobą osobiste prośby, dla innych pielgrzymka ma wymiar dziękczynny. Pielgrzymi na Jasną Górę zaniosą też intencje innych wiernych - osób, które same nie mogły uczestniczyć w pielgrzymce. Dla wielu pątników, którzy wyruszyli dzisiaj z Iławy, sierpniowa modlitwa w drodze to już wieloletnia tradycja.

Fot. Info Iława.

Część pierwsza

Część druga

Część trzecia

REKLAMAswiatowid

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.1906 sekundy