Partner

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ1 sierpnia 2017, 07:46 komentarzy 3

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Organizatorzy.)

"Iława z historią w tle" - to tytuł pierwszej zabawy zaproponowanej przez działaczy ze Wspólnej Iławy w ramach projektu "Wspólna pasja, wspólna przestrzeń".

Celem wydarzenia była promocja czytelnictwa oraz historii Iławy. Zadaniem drużyn było rozwiązanie zagadek i odnalezienie ukrytych na terenie Iławy kopert. Każda z nich zawierała nagrody w postaci dwóch losowo wybranych książek.

- Zaproponowana przez nas gra była pewnym eksperymentem. Nie wiedzieliśmy, kto zgłosi się do zabawy i jakie książki lubi czytać. Naszym uczestnikom zaproponowaliśmy polskich reportażystów, dlatego też można było wygrać książkę Mariusza Szczygła, Wojciecha Jagielskiego czy Hanny Krall. Poruszane przez nich tematy nie należą do najłatwiejszych, ale są częścią otaczającej nas rzeczywistości - podsumowuje Dawid Kopaczewski, jeden z organizatorów.

Jak się okazuje, to nie koniec działań Wspólnej Iławy.

- Niedzielna zabawa była pierwszą propozycją w ramach projektu "Wspólna pasja, wspólna przestrzeń". Niebawem przedstawimy kolejne działania: spotkania podróżnicze, bieg amatorski i warsztat na temat Afryki - zapowiada Kopaczewski.

Cała zabawa została sfinansowana ze środków programu mikrodotacji "Fundusz Inicjatyw Obywatelskich Warmia Mazury Lokalnie 2" dofinansowanego przez MRPiPS w ramach FIO.

Fot. Organizatorzy.

REKLAMAsklep2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAick
REKLAMAMartex
REKLAMAdom
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.2941 sekundy