REKLAMAMozart2
REKLAMADPK

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Info Iława.)

Rowerem, pieszo, albo na rolkach - tak, w bezpiecznych warunkach, będzie można wkrótce pokonać 2,5-kilometrowy odcinek pomiędzy Ogrodzieńcem a Kisielicami. Na trwającej tutaj budowie ciągu pieszo-rowerowego można obserwować duże postępy.

Już niemal na całym odcinku ścieżki wylano asfalt, w toku są m.in. roboty związane z infrastrukturą towarzyszącą, utwardzaniem poboczy i skarp. Inwestycja jest odpowiedzią na wieloletnie starania o poprawę bezpieczeństwa ruchu w tym miejscu.

Zadanie wykonuje na zlecenie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddziału w Olsztynie spółka SKANSKA. Wartość zamówienia opiewa na 2 mln 447 tysięcy złotych. W realizacji przedsięwzięcia udział bierze też samorząd Gminy Kisielice, który odpowiedzialny był za przygotowanie dokumentacji projektowej i wykupienie gruntów pod inwestycję. Budowa ma dobiec końca w sierpniu tego roku.

Fot. Info Iława.

REKLAMAsklep2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAKacze bagno
REKLAMAAutoblask
REKLAMAkomis
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.278 sekundy