REKLAMASadek

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ10 sierpnia 2017, 11:00 komentarzy 1

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Czytelnik.)

Czytelnik zgłosił nam problem z przejściem przez chodnik na ulicy Wiejskiej w Iławie, w pobliżu Gimnazjum Samorządowego nr 2, a wkrótce - Szkoły Podstawowej nr 5. Może to banał - napisał mieszkaniec - ale moja mała siostra wpadła tu w krzaki i nieźle się pokaleczyła. Szybko okazało się, że krzew, który jak ilustruje zdjęcie, nadmiernie wdarł się na chodnik, jest miejski, a urzędnicy ratusza zauważyli już ten problem.

- Zgłaszam się do Was z prośbą, gdyż nie wiem, do kogo powinienem się zwrócić. Przy Gimnazjum nr 2 w Iławie (ul. Wiejska) jest problem z przejściem przez chodnik - czytamy w wiadomości od naszego czytelnika. - Będę bardzo wdzięczny na jakąkolwiek pomoc w tej kwestii bądź wskazanie, gdzie powinienem się z tym udać i do kogo zwrócić.

Teren administrowany jest przez Urząd Miasta w Iławie, a zatem to tam przekazaliśmy treść zapytania internauty.

- Przycięcie krzewów róży (a w zasadzie ich wycięcie) zostało zlecone firmie Spomer we wtorek, więc na dniach powinno być po problemie - odpowiedziała Julia Bartkowska z Wydziału Bieżącego Utrzymania iławskiego ratusza.

REKLAMAsklep2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAick
REKLAMAMartex
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.8719 sekundy