REKLAMAzielona aleja

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ10 sierpnia 2017, 11:00

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Archiwum organizatora. )

Odzież, maskotki, zabawki, książki, gry planszowe i komputerowe, a także artykuły użytku domowego, w tym także radia i telewizory, a wszystko to za przysłowiową "złotówkę". Tak było w Iławie podczas pierwszego Pchlego Targu. Zgodnie z życzeniem wielu jego uczestników organizator, Warsztat Terapii Zajęciowej w Iławie, szykuje drugą edycję tego wydarzenia.

Nadal trwa zbiórka na rzecz nowego busa, który będzie służył do transportu osób niepełnosprawnych za zajęcia w warsztacie. Właśnie ten szczytny cel wesprze drugi iławski Pchli Targ zaplanowany na sobotę 9 września. Na okazje będzie można polować na placu przy siedzibie WTZ (ul. 1 Maja 5a) w godzinach 10-15.

- Każdy mieszkaniec miasta i okolic będzie mógł sprzedać, kupić lub wymienić książki, artykuły dekoracyjne, meble, starocie, rękodzieło, instrumenty, biżuterię, płyty z muzyką, gry komputerowe, monety, zabawki, ubrania… To świetna okazja na znalezienie prawdziwych skarbów lub praktycznych rzeczy za przysłowiowe grosze! - zachęcają organizatorzy. - Drodzy mieszkańcy! Jeśli coś Wam zalega w szafie, w piwnicy, na strychu, chcecie podratować swój budżet domowy, zgłoście się do udziału! Można to zrobić drogą elektroniczną (wypełniając formularz zgłoszenia oraz dokonując wpłaty 10 zł na nasze konto) i w ten sposób zagwarantować sobie miejsce lub zgłosić się bezpośrednio w dniu imprezy (ale z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, nie gwarantujemy wtedy dostępności stanowisk). Zapraszamy!

Opłata za "placowe": 10 zł.
Wynajęcie stołu: 5 zł.
Wynajęcie krzesła: 2 zł.

Kontakt z organizatorem: LINKREKLAMAszkoła ciechanow

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAick
REKLAMAAutoblask
REKLAMAnotus2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.2882 sekundy