REKLAMATyp 3 - Bar mleczny
REKLAMAWoznicki

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ10 sierpnia 2017, 11:49

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Czytelnik.)

Nad Iławą przeszedł burzowy front. Na szczęście nikt nie ucierpiał, w naszym mieście i jego najbliższych okolicach nie odnotowano też zdarzeń, które spowodowałyby duże straty materialne.
REKLAMATyp 2 - Kosmetolog

Choć solidnie lało, wydaje się, że najgorsze ominęło Iławę. Radio Olsztyn podało, że po przejściu burz nad częścią województwa podlaskiego i warmińsko-mazurskiego bez prądu w tych regionach pozostaje ponad 20 tysięcy odbiorców. Z informacji spółki Energa Operator wynika, że wiele awaryjnych wyłączeń ma miejsce w powiecie ostródzkim.

W powiecie iławskim rano strażacy wyjechali do pożaru skrzynki elektrycznej na ulicy Kupnera w Lubawie, ale jak nam przekazał kpt. Krzysztof Rutkowski z Komendy Powiatowej PSP w Iławie, nie miało to związku z burzą.

W Rudzienicach w gminie Iława doszło z kolei do zalania posesji - tam również pomocy udzielała Straż Pożarna.

W samym mieście skutki burzy najbardziej odczuli kierowcy. W kilku dobrze już znanych pod tym względem punktach Iławy na ulicach nagromadziła się woda. Taka sytuacja miała miejsce m.in. przed dworcem Iława Główna oraz przy przejeździe kolejowym w pobliżu siedziby Nadleśnictwa Iława, co dokumentują zdjęcia naszych internautów.

TEMATY
REKLAMAIBO

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.157 sekundy