REKLAMAgaleria 2

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ10 sierpnia 2017, 11:49 komentarzy 1

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Czytelnik.)

Nad Iławą przeszedł burzowy front. Na szczęście nikt nie ucierpiał, w naszym mieście i jego najbliższych okolicach nie odnotowano też zdarzeń, które spowodowałyby duże straty materialne.

Choć solidnie lało, wydaje się, że najgorsze ominęło Iławę. Radio Olsztyn podało, że po przejściu burz nad częścią województwa podlaskiego i warmińsko-mazurskiego bez prądu w tych regionach pozostaje ponad 20 tysięcy odbiorców. Z informacji spółki Energa Operator wynika, że wiele awaryjnych wyłączeń ma miejsce w powiecie ostródzkim.

W powiecie iławskim rano strażacy wyjechali do pożaru skrzynki elektrycznej na ulicy Kupnera w Lubawie, ale jak nam przekazał kpt. Krzysztof Rutkowski z Komendy Powiatowej PSP w Iławie, nie miało to związku z burzą.

W Rudzienicach w gminie Iława doszło z kolei do zalania posesji - tam również pomocy udzielała Straż Pożarna.

W samym mieście skutki burzy najbardziej odczuli kierowcy. W kilku dobrze już znanych pod tym względem punktach Iławy na ulicach nagromadziła się woda. Taka sytuacja miała miejsce m.in. przed dworcem Iława Główna oraz przy przejeździe kolejowym w pobliżu siedziby Nadleśnictwa Iława, co dokumentują zdjęcia naszych internautów.

TEMATY
REKLAMAszkoła ciechanow

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAKacze bagno
REKLAMAAutoblask
REKLAMAIowa
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3215 sekundy