REKLAMATYP 1 - IPB

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ11 sierpnia 2017, 09:40

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Aerovideo.)

Na Facebooku zdjęcie ma prawie 11 tysięcy udostępnień, mnóstwo komentarzy i polubień. Jeśli do tego dołożyć zainteresowanie ogólnopolskich mediów, w tym zachwyt redakcji popularnego ASZdziennika, to nie ma wątpliwości, że pochodzący z Lubawy fotograf Michał Czacharowski święci ogromny zawodowy sukces. Prawdziwym hitem w sieci jest wykonane przez niego zdjęcie oświetlonego Szczecina podczas finału imprezy Tall Ship Races - niezwykle widowiskowych międzynarodowych regat wielkich żaglowców.

"Dramat polskich miast. Szczecin zrobił sobie selfie, którego nikt już w te wakacje nie przebije" - to tytuł umieszczonej na czołówce bardzo popularnego serwisu publikacji.

- To jest ASZdziennik, ale to prawda. Szczecin pozamiatał - tak redakcja ocenia zdjęcie, które podbija obecnie Internet, w tym także w mediach społecznościowych.

"Selfie", o którym mowa, to spektakularne, wykonane z drona zdjęcie w formie panoramy 360 z finału głośnych regat Tall Ship Races, które odbyły się ostatnio w Szczecinie. Autorem jest pochodzący z Lubawy a dzisiaj mieszkający w Trójmieście Michał Czacharowski, a fotka, która wzbudziła niemałe poruszenie, pojawiła się na profilu Aerovideo.

Fot. Michał Czacharowski Aerovideo (po kliknięciu można obracać zdjęcie, by zobaczyć panoramę 360). 

Wcześniej można było tam oglądać także lokalne zdjęcia - choćby klimatycznej, zimowej Iławy. 

Fot. Michał Czacharowski Aerovideo.

TEMATY
REKLAMAsklep2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAKacze bagno
REKLAMAAutoblask
REKLAMAdom
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.0572 sekundy