REKLAMABlu2

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ11 sierpnia 2017, 10:14 komentarzy 3

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Archiwum prywatne Jarosława Jabłońskiego.)

Liczne, bolesne otarcia naskórka - tak dla lokalnego sportowca, zawodnika klubu UKS TRS Susz, zakończyło się zderzenie z samochodem osobowym marki volkswagen. Zawiniła kierująca autem 51-latka, ale poszkodowany umieścił w Internecie zdjęcie i informację o wypadku nie po to, by piętnować kobietę, lecz po to, by ten przykry i niebezpieczny incydent był skuteczną przestrogą dla innych.

W czwartek po południu w ramach treningu Jarosław Jabłoński rowerem pokonywał trasę Iława-Susz. Nagle z podporządkowanej drogi biegnącej w kierunku Szymbarka wyjechał osobowy volkswagen. To poruszający się trasą wojewódzką rowerzysta miał pierwszeństwo. Próbował hamować, ale było już za późno.

- Już poprzedniego dnia na treningu rowerowym miałem cztery sytuacje, w których ktoś wtargnął mi na drogę. Wczoraj był piąty raz i tym razem nie zdążyłem wyhamować... - relacjonuje poszkodowany sportowiec. - Fikołek przez maskę volkswagena, który wyjechał z podporządkowanej, skończył się "lekkim" poturbowaniem. Po powrocie z SOR-u napisałem kolegom, że tak się kończą marzenia o ukończeniu Ironmana w 10 h. Ale będę walczył! Proszę, uważajcie na samochody! I trzymajcie kciuki za szybką rekonwalescencję.

Sportowiec ku przestrodze umieścił informację o wypadku na profilu klubu UKS TRS Susz, którego jest zawodnikiem. Komentujący życzą mu szybkiego powrotu do pełnego zdrowia. Wiele osób wyraża nadzieję, że incydent zmusi kierowców do refleksji.

- Nie chciałbym, by internauci surowo piętnowali osobę, która mnie potrąciła - zastrzega jednak pan Jarosław. - Bardzo przeżywała ona wypadek. Chodzi bardziej o to, by to zdarzenie rzeczywiście było przestrogą, byśmy wzajemnie szanowali się na drodze i zachowali ostrożność.

REKLAMAszkoła ciechanow

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAKacze bagno
REKLAMAAutoblask
REKLAMAdom
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4193 sekundy