Partner

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ12 sierpnia 2017, 12:33

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹
Przerwy w dostawie energii elektrycznej - to jeden ze skutków gwałtownych nocnych burz. Sprawdzamy, gdzie w powiecie iławskim występują obecnie takie problemy i kiedy operator sieci spodziewa się je usunąć.

- Informujemy, iż w związku z wyjątkowo niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi występują przerwy w dostawie energii elektrycznej. Nasze służby nie ustają w wysiłkach, by zasilanie powróciło do Państwa domów jak najszybciej - czytamy w komunikacie spółki Energa Operator.

Awarie masowe dotyczą m.in. oddziału Energi w Olsztynie.

- Bez zasilania pozostaje tutaj ok. 4452 odbiorców i 212 stacji transformatorowych w powiatach: braniewski, Elbląg, elbląski, kwidzyński, malborski, nowodworski, sztumski - to według informacji operatora stan na godzinę 10:30.

Wyłączenia awaryjne, które nie mają masowego charakteru, występują ponadto w wielu miejscowościach w gminach Susz i Kisielice. To m.in. Piotrkowo, Lubnowy Wielkie, Lubnowy Małe, Dąbrówka, Kamieniec, Jawty Wielkie, Michałowo, Różnowo, Brusiny, Januszewo, Ulnowo, Olbrachtówko, Bronowo, Bałoszyce, Jakubowo Kisielickie, Susz, Goryń, Sobiewola, Limża, Łodygowo, Butowo, Jędrychowo, Ogrodzieniec, Łęgowo, Trupel, Kisielice.

12:00 i 12:45 - takie godziny usunięcia lokalnych awarii podaje Energa.

TEMATY
REKLAMAsklep2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMABp
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAick
REKLAMAAutoblask
REKLAMAkomis
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3303 sekundy