REKLAMAsklep

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ5 listopada 2014, 08:03 komentarzy 2

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹
W środę, 5 listopada, w iławskim Kinoteatrze "Pasja" na przedwyborczej debacie spotkają się kandydaci do objęcia stanowiska włodarza miasta. Organizuje ją Radio Olsztyn, wydarzenie jest otwarte dla publiczności, a rozpocznie się o godzinie 12:00.

- Debata została zorganizowana w oparciu o tzw. formułę otwartą, co znaczy, że zaproszenia wystosowaliśmy do wszystkich spośród siedmiu kanydatów, którzy ubiegają się o stanowisko burmistrza Iławy - poinformował serwis infoilawa.pl Wojciech Jermakow, szef publicystyki Radia Olsztyn. - W dniu jutrzejszym będziemy czekać na wszystkich kandydatów, nie mogę definitywnie potwierdzić, kto weźmie, a kto nie weźmie udziału w debacie. Serdecznie zapraszamy mieszkańców Iławy na przedwyborczą debatę.

Przypomnijmy nazwiska kandydatów na stanowisko burmistrza Iławy:

- Piotr Ambroziak - Tomasz Kiejstut Dąbrowski - Jerzy Ewertowski - Bernadeta Hordejuk - Bartosz Kluba - Irena Wąs - Adam Żyliński

Z naszych informacji wynika, że w debacie nie weźmie udziału Bartosz Kluba. Prawdopodobnie nie zobaczymy również Adama Żylińskiego, który w dniu jutrzejszym uczestniczy w obradach sejmu w związku z pełnieniem przez niego obowiązków posła.

REKLAMAsklep2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAStudio drzwi
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAick4
REKLAMArestauracja
REKLAMAIowa
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.2667 sekundy