Masz sprawę, temat, problem? - Napisz do nas: kontakt@infoilawa.pl
Nasz e-mail - kontakt@infoilawa.pl
Jesteś świadkiem zdarzenia? - Daj nam znać: kontakt@infoilawa.pl

Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta. Gałdowo bezkonkurencyjne (zdjęcia)

Fot. Info Iława. Na zdjęciu zawodnicy zespołów Kar-Team Gałdowo oraz LZS Gałdowo, zdobywcy dwóch pierwszych miejsc podczas turnieju. Fot. Info Iława. Na zdjęciu zawodnicy zespołów Kar-Team Gałdowo oraz LZS Gałdowo, zdobywcy dwóch pierwszych miejsc podczas turnieju.

W niedzielę, 15 marca, hala sportowa w Wikielcu była areną zmagań w ramach Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Iława. Dwie pierwsze lokaty zajęły drużyny z Gałdowa i to właśnie one będą reprezentować naszą gminę podczas zawodów rejonowych I rundy Mistrzostw Województwa WMZ LZS.

W turnieju udział wzięło 9 drużyn, które drogą losowania podzielono na 3 grupy.

• W grupie A znaleźli się: Levy Team, Absolwenci Ząbrowo i Koma Ząbrowo.
  • W grupie B grali: Biochem Stradomno, Kar-Team Gałdowo oraz GKS-LZS Wikielec.
  • W grupie C rywalizowali: Zgraja Iława, Dinozaury Ząbrowo oraz LZS Gałdowo.

Mecze rozpoczęły się o godzinie 9:00, a około 15:00 uczestnikom wręczono puchary, dyplomy i statuetki. Pierwsze miejsce zajęła drużyna Kar-Team Gałdowo, a drugie - LZS Gałdowo. To właśnie te dwa zespoły będą reprezentować gminę Iława podczas zawodów rejonowych.

Turniej zorganizowali: Wójt Gminy Iława, Samorządowa Szkoła Podstawowa w Wikielcu i Gminne Zrzeszenie LZS w Iławie.