Loading
 • 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
Wtorek
22 Sierpnia 2017
UWAGA |
Masz sprawę, temat, problem? - Napisz do nas: kontakt@infoilawa.pl
Nasz e-mail - kontakt@infoilawa.pl
Jesteś świadkiem zdarzenia? - Daj nam znać: kontakt@infoilawa.pl

Chcesz mieć auto na blask? Odwiedź warsztat samochodowy Auto-Blask w Nowej Wsi koło Iławy [zobacz zdjęcia, zapoznaj się z ofertą]

Wieloletnie doświadczenie, rzetelny personel, profesjonalny serwis i kompleksowa oferta - to mocne strony warsztatu samochodowego Auto-Blask w Nowej Wsi koło Iławy. Firma wyróżnia się też na rynku wyjątkową dbałością o regularnych klientów. Niedawno przedsiębiorstwo wprowadziło na lokalny rynek nową ofertę wynajmu aut osobowych w bardzo konkurencyjnych cenach, a już wkrótce zakres świadczonych usług poszerzy się o kolejne pozycje.

NA LOKALNYM RYNKU OD 2009 ROKU

Firma Auto-Blask jest założonym w 2009 roku przedsiębiorstwem rodzinnym z siedzibą przy ulicy Olsztyńskiej 26 w Nowej Wsi. Dziś cieszy się ugruntowaną pozycją na rynku. Wielu klientów korzysta z usług serwisu od lat, liczni kierowcy trafiają tu też na podstawie poleceń od rodziny i znajomych.

- Mamy wielu zadowolonych klientów i cieszymy się ich zaufaniem. Myślę, że zawdzięczamy to doświadczeniu naszego personelu, a także solidnemu i rzetelnemu podejściu do codziennej pracy - mówi właściciel warsztatu Grzegorz Budzelewski.

W OFERCIE

Firma zajmuje się profesjonalnym serwisem aut, w skład którego wchodzą lakiernictwo, blacharstwo i renowacja lakieru. W serwisie Auto-Blask dostępne są także kompleksowe usługi związane z mechaniką samochodową oraz diagnostyką komputerową.

- Do dyspozycji naszych klientów jest kilka stanowisk serwisowych - mówi pan Grzegorz. - Duży nacisk kładziemy na likwidację szkód komunikacyjnych (z OC, AC, NNW). Co ważne, nie trzeba się obawiać konieczności samodzielnego załatwiania wszelkich związanych z tym formalności. To my robimy to za klienta, a na czas likwidacji szkody oferujemy auto zastępcze.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie na taką usługę w ofercie serwisu funkcjonuje też możliwość skorzystania z fachowego doradztwa przy zakupie auta. W ten sposób już po dokonaniu transakcji nie zaskoczą nas żadne ukryte usterki czy bogata historia stłuczek pojazdu.

WYPOŻYCZONE AUTO JUŻ ZA 70 ZŁ BRUTTO

Od niedawna działa też druga firma Grzegorza Budzelewskiego - FastCar, zajmująca się wynajmem aut osobowych. Ceny za dobę zaczynają się już od 70 zł brutto.

- W ofercie mamy auta różnej klasy z silnikami o napędzie PB, ON oraz PB+LPG. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Podstawienie wypożyczonego auta pod wskazany adres lub wynajęcie kierowcy to dla nas żaden problem - mówi pan Grzegorz.

ROZWÓJ - AMBITNE PLANY NA NIEDALEKĄ PRZYSZŁOŚĆ

Plany przedsiębiorstwa na najbliższą przyszłość zakładają dalszy rozwój i ciągłe uatrakcyjnianie oferty. Niebawem przedsiębiorstwo poszerzy swoją działalność o pomoc drogową i usługi transportowe lawetą zarówno w kraju, jak i za granicą.

- Naszym "motoryzacyjnym smaczkiem" będzie także niebawem chip-tuning znanej renomowanej firmy - zapowiada pan Grzegorz. - Pracujemy również nad wprowadzeniem nowego systemu lojalnościowego. Już dzisiaj nasi stali klienci korzystają z karty rabatowej, a wkrótce dodatkowo wprowadzimy także możliwość korzystania przez nich z naszych usług w pierwszej kolejności. To ważne, bo większości kierowców bardzo zależy na sprawnym usuwaniu ewentualnych usterek i innych problemów technicznych.

Zachęcamy też do odwiedzin na oficjalnym profilu społecznościowym warsztatu na Facebook'u (dostępny pod tym linkiem), gdzie regularnie publikowane są informacje o promocjach, rabatach i ofertach specjalnych, a także konkursy dla fanów motoryzacji.

Warsztat Samochodowy Auto-Blask Grzegorz Budzelewski

ul. Olsztyńska 26

Nowa Wieś

tel. 664 08 20 70

Tekst sponsorowany.

Ostatnio zmienianywtorek, 18 październik 2016 07:43

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.