Loading
  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Poniedziałek
16 Stycznia 2017
UWAGA |
Masz sprawę, temat, problem? - Napisz do nas: kontakt@infoilawa.pl
Nasz e-mail - kontakt@infoilawa.pl
Jesteś świadkiem zdarzenia? - Daj nam znać: kontakt@infoilawa.pl

Startuje karnawał! Zapraszamy na koncert polskich raperów i imprezę w stylu karaibskim

Przypadające na 6 stycznia kościelne święto Trzech Króli wyznacza także początek karnawału. Pora sprawdzić, jakie propozycje przygotował na ten szczególny weekend iławski klub muzyczny IOWA Music Bar.

W imieniu organizatorów do popularnego lokalu przy Broniewskiego 3 zapraszamy już w przedświąteczny czwartek wieczorem. Impreza pod nazwą "Śpiewać każdy może", czyli oczywiście karaoke, rozpocznie się o godzinie 19:00. Wstęp jest wolny, zapraszamy wszystkich miłośników zabawy z mikrofonem w dłoni.

Przypadający na 6 stycznia początek karnawału w klubie IOWA będzie można świętować w rytmie polskiego rapu. Tym razem dla miłośników tego gatunku muzycznego organizatorzy przygotowali koncert duetu Solar i Białas, wieloletnich kolegów zza mikrofonu. Ich aktualny koncertowy repertuar to przekrój największych dotychczasowych hitów i utworów z cieszących się ogromnym zainteresowaniem słuchaczy płyt "H8M4" i "Nowa normalność".

W sobotę karnawałowe szaleństwo nadal będzie trwać w najlepsze, tym razem w stylu... karaibskim. Podczas "Carribbean Carnival Party" będzie można potańczyć w rytm muzyki dancehall, moombahton, reggaeton i soca.

Najbliższe dni w klubie IOWA Music Bar, ul. Broniewskiego 3

Czwartek, 5 stycznia: "Śpiewać każdy może", czyli karaoke, wstęp wolny, początek o godzinie 19:00, więcej informacji: LINK
Piątek, 6 stycznia: koncert Solar/Białas, początek o godzinie 20:00, bilety: 30/35 zł, więcej informacji: LINK
Sobota, 7 stycznia: "Carribbean Carnival Party", początek o godzinie 22:00, wstęp: 5 zł, więcej informacji: LINK

Ostatnio zmienianyczwartek, 05 styczeń 2017 10:32

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.