Loading
 • 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
Piątek
18 Sierpnia 2017
UWAGA |
Masz sprawę, temat, problem? - Napisz do nas: kontakt@infoilawa.pl
Nasz e-mail - kontakt@infoilawa.pl
Jesteś świadkiem zdarzenia? - Daj nam znać: kontakt@infoilawa.pl

Odwiedzamy nowy oddział Przedszkola Mali Odkrywcy w Iławie! [ZOBACZ ZDJĘCIA]

Domowe ciepło, serdeczna atmosfera i świetny kontakt dzieci z opiekunami, a jednocześnie bogaty i różnorodny program zajęć, który świetnie stymuluje rozwój każdego dziecka. Tak jest w przedszkolu Mali Odkrywcy w Iławie. Odwiedzamy jego nowy oddział przy ulicy Barlickiego, który po zakończonej już gruntownej modernizacji wita maluchy i ich rodziców bardzo pogodnym, przestronnym, pomysłowo urządzonym wnętrzem.

Przy ulicy Barlickiego 6 w Iławie oddano już do użytku wszechstronnie wyremontowany budynek, w którym rozpoczął funkcjonowanie nowy oddział Przedszkola Niepublicznego Mali Odkrywcy.

Dzieci i ich opiekunowie mają tu do swojej dyspozycji aż 400 m2 atrakcyjnie zagospodarowanej przestrzeni. Sale urządzone są tematycznie, a elementy wystroju wspierają rozwój dzieci i ich ciekawość świata. W pracowni najmłodszej grupy (dzieci od 2,5 do 3 lat) dominuje atmosfera lasu, a "starszaki" (4,5 - 5 lat) inspirują się wystrojem nawiązującym do podróżowania oraz nauki czytania. Z kolei sala przeznaczona dla 6-latków będzie zachęcać do poznawania świata. Kameralna grupa dzieci 6-letnich zajęcia w nowej sali rozpocznie we wrześniu. 

Kolejne atuty znajdziemy w bezpośrednim otoczeniu przedszkola. Na zewnątrz znajduje się dobrze wyposażony, ogrodzony plac zabaw. Z kolei rodzice mają do swojej dyspozycji parking, dlatego przywiezienie i odebranie pociechy nie sprawia żadnych trudności.

Co najważniejsze, dzieci mają świetny kontakt ze swoimi opiekunami, a ci dbają o przytulną, domową atmosferę, w której każdy maluch czuje się bezpieczny i zauważony.

- Dzieci spędzają z nami dużą część swojego dnia, godziny pracy przedszkola to 6:30-17:00, dlatego jest to ich drugi dom - mówi dyrektor przedszkola Mali Odkrywcy Marzena Witkowska. - Dokładamy starań, by właśnie tak czuli się nasi podopieczni: jak we własnym domu.

Mali Odkrywcy uczą się języka angielskiego, a pod okiem wykwalifikowanego logopedy pracują nad prawidłową wymową i korygują ewentualne niedociągnięcia. W bardzo atrakcyjnej cenie czesnego zawarty jest również koszt wyżywienia (to trzy zdrowe, zbilansowane posiłki każdego dnia) oraz wycieczki i wyjazdy.

Zapisy do przedszkola Mali Odkrywcy w Iławie przyjmowane są w sposób ciągły przez cały rok. Nie warto jednak zwlekać do ostatniej chwili. W przedszkolu powstają już listy na rok szkolny 2017/2018, dlatego by uniknąć rozczarowania brakiem miejsca w późniejszym okresie, najlepiej zarezerwować je już teraz.

PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE MALI ODKRYWCY

Adres nowego punktu: Iława, ul. Barlickiego 6.
Tel. 698 - 558 - 876.


Tekst sponsorowany.

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 30 styczeń 2017 12:30

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.