REKLAMAkulig
REKLAMAHullo2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ28 listopada 2021, 18:21 komentarzy 2

(Fot. TVP.)

"Dziś jestem tu", to tytuł debiutanckiego singla mieszkającego w naszym mieście Mateusza Nowakowskiego. Dziś wokalista jest w Iławie, a jakiś czas temu był... w studiu kultowego muzycznego talent show Telewizji Polskiej "Szansa na sukces".

Odcinek programu z jego udziałem można było obejrzeć na małych ekranach właśnie dzisiaj - w niedzielne popołudnie, 28 listopada.

Tak Mateusz Nowakowski, mieszkaniec naszego miasta, przybliżał nam swoją sylwetkę:

Mieszkam w Iławie, jestem barberem. Wcześniej byłem przez 10 lat górnikiem, a teraz... robię muzykę! Właśnie wydałem swój debiutancki singiel, który w tydzień miał ponad 10 tys. wyświetleń.

Ten utwór to "Dziś jestem tu", który iławianin - jako Nowakowsky - 8 listopada opublikował w serwisie YouTube (do odsłuchania także poniżej). Jak informuje wokalistka, debiutancki singiel to zarazem zapowiedź jego płyty o tym samym tytule.

- Singiel nawiązuje do mojej życiowej drogi - podkreśla Nowakowsky.

Autorska piosenka artysty ma rockowy charakter; w "Szansie na sukces" iławianin musiał się zmierzyć... z zupełnie innym repertuarem. 

- Myślę, że to jest szczęście dla wokalisty, kiedy wychodzi i publika zna jego piosenki tak doskonale, że wraz z nim je śpiewa - mówił prowadzący show Marek Sierocki, a bohater dzisiejszego odcinka, Wojciech Gąssowski, potwierdził.

Dla Mateusza Nowakowskiego Sierocki wylosował najbardziej chyba znany numer Gąssowskiego - utwór „Gdzie się podziały tamte prywatki?”.

Jak mu poszło? Zobaczcie! 

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Źródło zdjęć i nagrania: Telewizja Polska.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

Nowakowsky w "Szansie na sukces".

Singiel Mateusza Nowakowskiego.

REKLAMAHullo3

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Prawda w oczy kole 2 miesiąc temuocena: 0% 

    To co zniszczyli poprzedni burmistrzowie w naszym mieście musimy odbudować,,,ptasznik mówił Zarób w Iławie i wydaj w Iławie,,za jego zarzadu6 to tylko ławki do siedzenia ginęły i brodził rużne przejścia vna skryty,a pan miły Żeliński to zlikwidował nam najlepsze nasze zakłady pracy,,kolej,cegielnie, fabrykę domów techmatrans,pomy, Agroma,i wiele innych,dlatego dziś się staczamy,samymi stolarnia mi to my nie wyczujemy w tym mieście,burmistrz musi działać,musi spowodować że będziemy znowu mieli zakłady produkcji żeby społeczeństwo miało za co żyć,a nie tylko nieliczni obywatele vip

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~lemur 1 miesiąc temuocena: 75% 

    mateusz to prawdziwe zwierzę sceniczne. pozdrowienia z Lubawy ;)

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.3743 sekundy