REKLAMApluszak
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ21 lutego 2024, 13:25
Wpisz azjatycką ucztę umami do swojego kalendarza na ten weekend :-). W Yotto czeka rabat -20% na wszystko!

Wpisz azjatycką ucztę umami do swojego kalendarza na ten weekend :-). W Yotto czeka rabat -20% na wszystko!

Drodzy iławianie, w ten weekend porzućcie odwieczną troskę o to, co ugotować na obiad! :-) W Yotto Sushi & Noodle Bar z przyjemnością ugoszczą Was i rozpieszczą selekcją wybornych azjatyckich smaków. Kiedy, jeśli nie w ten weekend, gdy oferują -20% NA WSZYSTKO?! :-)

Tu króluje legendarne umami - z japońskiego: smaczne, smakowite, pyszne. Rozsmakujcie się więc w "piątym smaku" - serwowane w Yotto zestawy sushi na każde podniebienie, azjatyckie makarony i orientalne zupy są nim wypełnione po brzegi!

W Yotto Sushi & Noodle Bar - restauracji działającej na placu starego miasta w Iławie - mieli ostatnio ręce pełne roboty i... wcale nie zwalniają tempa!

- Tak miło było nam gościć tyle osób w walentynki! - mówi ekipa Yotto. - Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy nam zaufali, wybierając na ten szczególny dzień właśnie naszą restaurację. 

  • Dla wszystkich miłośników smaku umami mamy świetne wieści: Yotto przedłuża wspólne świętowanie, szykując na weekend wielką akcję rabatową! 
  • Przez cały najbliższy weekend - od piątku (23 lutego) do niedzieli (25 lutego) włącznie - czeka na Was rabat -20% na wszystko! 

f

Skorzystaj z zaproszenia i przyjdź na swoje ulubione danie albo spróbuj czegoś nowego z kuszącej azjatyckiej karty. Szef kuchni szczególnie poleca ich słynne zestawy sushi. Zawiniętą w rolki rozkosz smaków podają tutaj tak pięknie, że pałaszujesz także oczami! W karcie napojów także każdy znajdzie coś dla siebie: rozgrzewające, aromatyczne napary - to jeśli pogoda się nie poprawi - a na miły wieczór w gronie znajomych: koniecznie któryś z ekscytujących koktajli.

KONKURS - KONKURS!

Jak świętować - to świętować! Yotto ogłasza zabawę, w której do wygrania jest zestaw sushi o wartości 150 zł!

Aby wziąć udział w losowaniu:

  • pod konkursowym postem na profilu portalu Info Iława na Facebooku (link) oznacz dwie osoby, z którymi chciałbyś/chciałabyś wpaść do Yotto ORAZ
  • polub profil Yotto na Instagramie (link).

f

Wyniki zabawy ogłosimy na portalu, w aktualizacji tego artykułu. Zapraszamy do zabawy i życzymy powodzenia!

AKTUALIZACJA

Wracamy z wyniki zabawy! Zestaw sushi o wartości 150 zł wygrywa...

  • Marlena Browarska!

f

Zamówienie można złożyć, dzwoniąc bezpośrednio do restauracji, tel. 89 300 00 96 (odbiór z dowodem tożsamości). Gratulujemy i życzymy wspaniałej azjatyckiej uczty! 


To będzie prawdziwa uczta umami. Zapraszamy serdecznie do Yotto Sushi & Noodle Bar, życząc pysznego weekendu!


Sushi z Yotto zjada się też... oczami!

Ekscytujące koktajle z owocami i innymi pysznymi dodatkami - przepis na udany wieczór w gronie przyjaciół.

-20% na wszystko! Czego Ty spróbujesz? :-)

Azjatycka uczta umami - przez cały weekend w Yotto Sushi & Noodle Bar (ul. Niepodległości 14 - plac starego miasta w Iławie).


Artykuł sponsorowany.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAPellet
REKLAMAStrefa relaksu
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3285 sekundy