Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Info Iława. )

Pomimo ambitnej gry szczypiorniści ITR-u Jezioraka Iława nie sprostali wymagającemu przeciwnikowi z Ostródy i przegrali z tamtejszym Orkanem 24:29. Rozegrany w iławskiej hali sportowo-widowiskowej mecz obejrzało około 300 kibiców.

Spotkanie od początku przebiegało pod dyktando gości z Ostródy, którzy skwapliwie wykorzystywali każdą szansę na zdobycie bramki. Niestety naszym zawodnikom pod bramką przeciwników nie szło już tak dobrze. Dobrze ilustruje to fakt, że w ciągu pierwszych dwudziestu minut spotkania szczypiorniści ITR-u zdobyli zaledwie 4 bramki, tracąc przy tym 10.

Zespół z Ostródy nie oddał prowadzenia nawet na chwilę, choć pod koniec drugiej połowy zawodnicy Jezioraka nawiązali ambitniejszą walkę, co pozwoliło nieco zmniejszyć straty. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 24:29.

Swój następny mecz piłkarze ręczni ITR-u rozegrają 19 grudnia z drużyną Bellator Ryjewo. Spotkanie będzie można obejrzeć w iławskiej hali sportowo-widowiskowej.