wydrukuj podstronę do DRUKUJ2 sierpnia 2014, 00:28

Drużyna iławskich policjantów uczestniczy w XVII w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta ZZM i Prezesa PKP Cargo S.A. rozgrywanym na Stadionie Miejskim w Iławie.  W rozgrywkach bierze udział 20 drużyn piłkarskich z całej Polski oraz przedstawiciele kolei z Czech.

Dziś na terenie Stadionu Miejskiego w Iławie przy akompaniamencie Młodzieżowej Orkiestry Dętej, chorążowie wyprowadzili na główną płytę boiska uczestników XVII  Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta ZZM i Prezesa PKP Cargo S.A. W mistrzostwach bierze udział w sumie  20 drużyn z całej Polski oraz przedstawiciele kolei z Czech. Do udziału w turnieju w tym roku zostali zaproszeni także policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Iławie. Mecze rozpoczęły się  w grupach systemem „każdy z każdym” 2 x 20 minut z 5 - minutową przerwą.  Finał 2 x 30 min. z 10 - minutową przerwą. Po pierwszym meczu eliminacyjnym  funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Iławie wygrali z drużyną  PKP Cargo CT Północny z wynikiem 3:0.  Czekamy na kolejne spotkania.