wydrukuj podstronę do DRUKUJ28 maja 2022, 13:54 komentarzy 6

Wissę Szczuczyn, aktualnie ostatnią drużynę w III-ligowej tabeli, podejmowała dzisiaj przed własną publicznością ekipa GKS-u Wikielec.

Podopieczni trenera Damiana Jarzembowskiego pokonali rywala 3:0, zapisując na swoje konto cenny komplet punktów.

34. kolejka III ligi
GKS Wikielec - Wissa Szczuczyn 3:0 (2-0)
1:0 - Arai Kentaro (7')
2:0 - Rafał Kujawa (44')
3:0 - Michał Żukowski (63')

Sobotni mecz w Wikielcu toczył się pod dyktando gospodarzy. Efektem tego były dwie bramki zdobyte w pierwszej odsłonie spotkania. Najpierw, w 7. minucie, Kentaro dobił, wykorzystując zamieszanie w polu karnym. Później, w przedostatniej minucie pierwszej połowy, Rafał Kujawa zamienił na bramkę rzut karny podyktowany przez sędziego po faulu na Michale Żukowskim, który zresztą w drugiej odsłonie też wpisał się na listę strzelców, ustalając wynik spotkania na 3:0.

GKS Wikielec: Jakub Wąsowski - Pavlo Lukianchuk, Piotr Kacperek, Mateusz Jajkowski, Sebastian Szypulski, Michał Żukowski, Michał Jankowski, Jakub Górski, Arai Kentaro, Hubert Otręba, Rafał Kujawa. Rezerwa: Paweł Rutkowski, Paweł Błaszak, Patryk Rosoliński, Jakub Kopacz, Dmitry Mulkevich, Łukasz Rytelewski, Eduards Visnakovs.

W następnej kolejce, 1 czerwca, GKS Wikielec zagra na wyjeździe z Unią Skierniewice.