
- Bądźmy w tym dniu pod Galerią Jeziorak w Iławie, dobrze się bawmy, a przy okazji pomagajmy – zaprasza organizator dorocznego mikołajkowego zlotu motocyklistów, iławianin Dariusz Ziółkowski.
Jeśli tylko pozwoli na to aura, to pod Galerię Jeziorak w Iławie zajedzie kolumna świątecznie przystrojonych motocykli – pamiątkowe fotki ze wszystkimi dziećmi mile widziane! Wśród uczestników zlotu będą też na pewno krążyć Mikołaje – i z pewnością nie przybędą do Iławy z pustą ręką. Wszystkie maluchy mogą oczywiście liczyć na słodki poczęstunek.
To dobra zabawa – a wydarzenie jak co roku organizowane jest w szczytnym celu.
- Ponownie wspieramy i pomagamy lokalnemu schronisku dla bezdomnych zwierząt w Iławie w zbiórce karmy i zachęcamy do przemyślanych adopcji – mówi Dariusz Ziółkowski. - Przy okazji wspieramy też naszego motocyklowego kolegę Jarka z gminy Iława, który po upadku z wysokości podczas pracy nadal potrzebuje rehabilitacji. Będzie też konkurs na najładniej przyozdobiony motocykl – dodaje.
Czekają ufundowane przez sponsora vouchery dla motocyklistów – nagrody w konkursie, pamiątkowe wlepki świątecznego zlotu, a także coś gorącego i pysznego od iławskiej pizzerii Da Grasso.
Na spotkanie z MotoMikołajami w Iławie zapraszamy pod Galerię Jeziorak w Iławie 6 grudnia od godziny 12:00.
A kosz na karmę, którą w ramach świątecznego prezentu od serca możecie podarować iławskiemu schronisku, będzie stał w galerii od soboty do końca roku – jak co roku. Zachęcamy do wsparcia zbiórki czymś pysznym dla podopiecznych przytuliska. Liczą na nasze serce i pomoc w tym trudnym zimowym czasie.








