Miał 3,2 promila, zakrwawiony nos, a w ręku lusterko od porzuconego pojazdu
9 stycznia 2017
Po zgłoszeniu od świadka iławscy policjanci interweniowali wobec sprawcy zdarzenia drogowego, do jakiego doszło w niedzielę w Grabowie w gminie Lubawa. 36-letni mężczyzna, mając w organizmie aż 3,2 promila, doprowadził do wywrócenia się motoroweru, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia polną drogą.
KOMENTARZE
~ Ostródzka
O to jeszcze nic,na pączkach w lato muchy się bzykały do: Jedna z Biedronek w Iławie – zamknięta! Sanepid potwierdził nam przyczynę
~ Szprot
Fajnie, że tata tego chłopaka troszczy sie o bezpieczeństwo na rowerze. Ale czy zadbał, by jego syn do: Iława. „Czy naprawdę musi dojść do tragedii?” Miał miejsce wypadek – rodzic apeluje o działanie!
~ Mirek
Biegam, jeżdżę rowerem i widze młodych ludzi którzy jadąc rowerem czy tez hulajnoga patrza w do: Iława. „Czy naprawdę musi dojść do tragedii?” Miał miejsce wypadek – rodzic apeluje o działanie!
~ Tomi
Te studzienki to podstęp producentów części zawieszenia i mechaników : ) do: Iława. „Czy naprawdę musi dojść do tragedii?” Miał miejsce wypadek – rodzic apeluje o działanie!