REKLAMATyp 3 - Bar mleczny
REKLAMAgabinet

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 listopada 2015, 11:32

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹
Listopad zaczął się – nie licząc porannych mgieł – wspaniałą pogodą. Za błękitne niebo, słońce i wysoką temperaturę odpowiadał wyż, który znajduje się nad Bałkanami. Co w pogodzie na kolejne dni?

Początek listopada zaskoczył piękną pogodą, a według prognoz na najbliższe dni korzystne trendy mają się utrzymać.

W poniedziałek na termometrach będzie około 11 stopni, dla Iławy i okolic synoptycy spodziewają się umiarkowanego zachmurzenia. Pogodnie, słonecznie i - jak na listopad - ciepło będzie we wtorek. Temperatura ma nawet jeszcze nieznacznie wzrosnąć do 12 stopni, będzie sucho i niemal bezwietrznie. Kilkustopniowe ochłodzenie nadejdzie w środę i czwartek - w te dni na termometrach będzie około 7-9 stopni, ale zachmurzenie będzie niewielkie, a biomet będzie sprzyjał dobremu samopoczuciu.

Jak przewidują prognozy długoterminowe, większe ochłodzenie nadejdzie dopiero po 10 listopada. Nie będzie to jednak zima, a zwykła późna jesień.

TEMATY pogoda
REKLAMAKleks2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3218 sekundy