REKLAMAMeble
ipb_nowa

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ8 stycznia 2016, 12:01 komentarzy 6

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹
Kamery miejskiego monitoringu zarejestrowały kolejny przykład przeceniania przez kierowców swoich możliwości. Nadmierna prędkość w stosunku do panujących warunków drogowych doprowadziła do utraty panowania nad pojazdem i uderzenia w barierkę odgradzającą jezdnię od chodnika.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 21:00. Na rondzie w centrum Iławy osobowy mercedes wpadł w poślizg i uderzył w barierkę. Po zdarzeniu sprawca sam wezwał policjantów na miejsce zdarzenia.

- Funkcjonariusze ustalili, że kierujący mercedesem 27-letni Janusz W. nie dostosował prędkości do panujących warunków ruchu - informuje sierż. sztab. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy KPP w Iławie. - Funkcjonariusze ukarali mężczyznę mandatem.

- Właśnie zmieniają się warunki pogodowe, na oknami sypie śnieg. Niech to zdarzenie będzie przestrogą dla innych kierowców, by nie przeceniać swoich możliwości i nie przesadzać z prędkością - dodaje Magdalena Woś, komendant Straży Miejskiej w Iławie.

REKLAMAwardrom2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
woznicki2019
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.2756 sekundy