REKLAMAGaleria Jeziorak

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Organizatorzy. Jakub Woźniak trzecim zawodnikiem na mecie dystansu 1/2 IM podczas Susz Triathlon 2017)

Około 550 osób - tyle liczyła lista startowa dzisiejszego wyścigu triathlonowego na dystansie ½ Ironmana rozgrywanego w ramach Susz Triathlonu 2017. To wyzwanie dla prawdziwych twardzieli i twardzielek: na sportowe wyzwanie składa się 1 900 metrów pływania, 90 km wyścigu kolarskiego i 21,1 km biegu.

Zmagania na tym dystansie wystartowały o godzinie 8:00, a jeszcze wcześniej, zmierzając na suską plażę, obserwowaliśmy służby i licznych wolontariuszy dopinających wszystko na ostatni guzik i zabezpieczających drogi i ulice.

Na bardzo wymagającej trasie wyścigu zawodnicy walczyli ze swoimi ograniczeniami i słabościami. Pogodę mieli w tym roku po swojej stronie, jest o wiele chłodniej, niż w roku poprzednim, gdy do wyczerpującej trasy trzeba było jeszcze dołożyć skwar.

Zwycięzcą wymagającego wyścigu został Danil Sapunov z Kijowa, utytułowany profesjonalny triatlonista, trzykrotny uczestnik igrzysk olimpijskich, gdzie reprezentował Kazachstan i Ukrainę. Sapunov dotarł na metę z doskonałym wynikiem poniżej granicy 4 godzin (03:55:53).

Pierwszą kobietą, która przekroczyła linię mety, była natomiast Ewa Bugdoł (04:19:16), reprezentantka klubu Kmicic Częstochowa.

Danil Sapunov, zwycięzca wyścigu na dystansie 1/2 Ironmana (fot. organizator).


Ewa Bugdoł - najlepsza wśród kobiet (fot. organizator).

Fot. Info Iława. 

Część pierwsza

Część druga

Część trzecia

Część czwarta

Część piąta


ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

abs2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAszkoła
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPUP
REKLAMAick-gesi
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.7697 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)