REKLAMAPatrz
klonowski

Na sygnale

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 kwietnia 2017, 10:12

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹
Jaka jest "Biblioteka moich marzeń"? Na to pytanie odpowiedzi powinny poszukać dzieci zainteresowane udziałem w tegorocznej edycji Powiatowego Konkursu Plastycznego. Na przygotowanie prac pozostał jeszcze niespełna miesiąc, a do udziału małych mieszkańców i czytelników zaprasza Starostwo Powiatowe w Iławie oraz biblioteki publiczne z terenu naszego powiatu.

Zachęcenie do ekspresji artystycznej, odkrywania i rozwijania w sobie możliwości twórczych, kreatywności i wyobraźni - to cele konkursu, który honorowym patronatem objął Starosta Iławski Marek Polański.

Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku od 3 do 9 lat, a prace ocenione będą w siedmiu kategoriach wiekowych. Każdy uczestnik może przygotować jedną pracę, w której, korzystając z dowolnej techniki plastycznej (np. malarstwa, rysunku, wydzieranki, wycinanki), przedstawi swoją wizję biblioteki marzeń.
Prace należy dostarczyć indywidualnie lub drogą pocztową do 15 maja do najbliższej biblioteki publicznej powiatu iławskiego. W pierwszym etapie konkursu poszczególne biblioteki wybiorą spośród wszystkich zgłoszonych prac po pięć z każdej kategorii wiekowej, czyli w sumie 35 prac. Zostaną one dostarczone do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Iławie, gdzie odbędzie się drugi etap konkursu.

Dla wszystkich uczestników organizatorzy przygotują dyplomy, a na autorów nagrodzonych i wyróżnionych prac czekają także nagrody.

W imieniu organizatorów - zapraszamy do udziału.

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
woznicki2019
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.8738 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)