REKLAMAMartex
Media

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Zdjęcie ilustracyjne. )

Czy Wasze dzieci w wolnym od nauki okresie pomiędzy świętami a Nowym Rokiem trochę się nudzą? Nie musi tak być. Na kreatywne zabawy z klockami LEGO w roli głównej zaprasza Wydział Komunikacji Społecznej iławskiego ratusza.

Spotkania odbędą się w dniach 28 i 29 grudnia w sali konferencyjnej Iławskiego Centrum Kultury. „Świąteczne kreatywne inspiracje LEGO” to program atrakcji w postaci wystawy minifigurek, kreatywnej gry Lego i innych zabaw z legendarnymi klockami w roli głównej. Przewodnik Dariusz Paczkowski opowie uczestnikom o tym, jak powstały ratusz i kościół, a nauczycielka języka angielskiego Dominika Kasprowicz przybliży zagadnienia związane z wykorzystaniem Lego do nauki języka. 

Zajęcia są bezpłatne, ale warto pamiętać, że ilość miejsc jest ograniczona. Zapisy przyjmowane są pod numerem telefonu 728 968 968. 

REKLAMANotus_nowa

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
woznicki2019
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.6906 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)