REKLAMAwlodkowic
REKLAMAWiatrak

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Zdjęcie ilustracyjne.)

"Świąteczna Parada" - taka bożonarodzeniowa atrakcja dla dzieci i całych rodzin odbędzie się w Iławie 18 grudnia. Niezwykły orszak ze Świętym Mikołajem i bajkowymi postaciami pokona trasę spod ratusza miejskiego (start o godzinie 17:00) do amfiteatru. Do udziału zaprasza organizator, Iławskie Centrum Kultury.

Najważniejszą osobistością niezwykłego orszaku będzie oczywiście Święty Mikołaj z ogromnym workiem pełnym prezentów i wielkim dzwonem, którego dźwięk wprowadzi nas w świąteczny nastrój. Mikołaj będzie się wolno przemieszczać wielkimi oświetlonymi saniami. Towarzyszyć mu będzie renifer i wesoły elf, a także Królewna Śnieżka i wielkie anioły na szczudłach, które rozświetlą orszak jasnymi racami. Parada odbędzie się przy dźwiękach świątecznej muzyki. Na zakończenie na scenie amfiteatru odbędzie się krótki spektakl teatralny „Smakowite pierniczki”.

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
woznicki2019
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.8332 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)