wydrukuj podstronę do DRUKUJ10 października 2016, 08:23

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Info Iława. )

Kolejny strzelecki festiwal w wykonaniu Jezioraka Iława obejrzeli wszyscy ci, którzy w niedzielne popołudnie pojawili się na stadionie przy ul. Sienkiewicza, gdzie gospodarze w meczu 8 kolejki A-klasy podejmowali Gminę Kozłowo. Wynik spotkania, 5:0 dla Jezioraka, to najniższy "wymiar kary" dla drużyny przyjezdnej, która po stracie pierwszej bramki zupełnie się pogubiła. Z kolei zespół Wojciecha Figurskiego, zwłaszcza w drugiej odsłonie, miał naprawdę wiele sytuacji na podwyższenie wyniku.

Przez dużą część pierwszej połowy goście z Kozłowa prezentowali dobrze zorganizowaną grę. Pomimo wielu wcześniejszych prób dopiero w 38 minucie Daniel Madej otworzył wynik spotkania, strzelając po ostrym kącie z rzutu wolnego. To rozwiązało worek z bramkami, a piłkarze Gminy Kozłowo zupełnie się pogubili, pozwalając Jeziorakowi na konstruowanie coraz to nowych, groźnych akcji ofensywnych. Rezultaty kibice oglądali w drugiej połowie. Najpierw na 2:0 po ładnej akcji Madeja, strzelił Rafał Kuchnik. Swoją okazję zamienił też na bramkę Grzegorz Kochalski, który wykorzystał zamieszanie w polu karnym i technicznym strzałem pokonał bramkarza drużyny przyjezdnej. Po kilku minutach znów dał o sobie znać Daniel Madej, który dobrze ustawiony pod bramką przeciwnika podwyższył na 4:0, a asystą popisał się Słomski. Wynik spotkania na 5:0 ustalił Madej, który oddał celny strzał z rzutu karnego.

Dzisiejsze zwycięstwo pozwoliło Jeziorakowi na utrzymanie się w fotelu lidera A-klasy.

W meczu 9 kolejki Jeziorak rozegra mecz na wyjeździe z LZS-em Mszanowo.

ITS Jeziorak Iława - Gmina Kozłowo 5:0 (1:0)

1:0 - Daniel Madej (38 min.)
2:0 - Rafał Kuchnik (58 min.)
3:0 - Grzegorz Kochalski (65 min.)
4:0 - Daniel Madej (72 min.)
5:0 - Daniem Madej (82 min., rzut karny)