REKLAMAPysk-na_blysk
REKLAMApalac gif

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ21 kwietnia 2016, 11:49

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Zdjęcie ilustracyjne. Migawka z rejsu po Bałtyku poprzednich gości iławskich spotkań żeglarskich: Natalii i Marcina Kuczyńs)

Żeglarz z Iławy Radosław Kamrowski kontynuuje organizowanie w naszym mieście spotkań wodniaków. Tym razem tematem przewodnim prezentacji oraz dyskusji będzie odpowiednie przygotowanie do rejsu i kwestie bezpieczeństwa, które warto odświeżyć przed rozpoczynającym się wkrótce sezonem.

- Naszym gościem ponownie będzie Maciej Grzemski z Olsztyna, który wcześniej już prowadził już dla nas wykłady z zakresu etykiety żeglarskiej oraz meteorologii - mówi pomysłodawca i organizator spotkań Radosław Kamrowski. - Tym razem, tuż przed otwarciem sezonu, chcielibyśmy przypomnieć, jak bezpiecznie zachowywać się na wodzie, jak przygotować się do rejsu i jak reagować w sytuacjach kryzysowych Takiej wiedzy nigdy za dużo i nawet doświadczeni wodniacy z pewnością znajdą coś dla siebie. Co najważniejsze, znów będzie okazja się spotkać.

Spotkanie żeglarskie - "Bezpieczeństwo na wodzie"

Ekomarina w Iławie
Piątek, 22 kwietnia, godz. 19:15

REKLAMANotus_nowa

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
woznicki2019
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZajazd3
REKLAMApalac 6
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.7749 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)