REKLAMABANK
REKLAMAZielona aleja 2

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ21 kwietnia 2016, 11:49

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Zdjęcie ilustracyjne. Migawka z rejsu po Bałtyku poprzednich gości iławskich spotkań żeglarskich: Natalii i Marcina Kuczyńs)

Żeglarz z Iławy Radosław Kamrowski kontynuuje organizowanie w naszym mieście spotkań wodniaków. Tym razem tematem przewodnim prezentacji oraz dyskusji będzie odpowiednie przygotowanie do rejsu i kwestie bezpieczeństwa, które warto odświeżyć przed rozpoczynającym się wkrótce sezonem.

- Naszym gościem ponownie będzie Maciej Grzemski z Olsztyna, który wcześniej już prowadził już dla nas wykłady z zakresu etykiety żeglarskiej oraz meteorologii - mówi pomysłodawca i organizator spotkań Radosław Kamrowski. - Tym razem, tuż przed otwarciem sezonu, chcielibyśmy przypomnieć, jak bezpiecznie zachowywać się na wodzie, jak przygotować się do rejsu i jak reagować w sytuacjach kryzysowych Takiej wiedzy nigdy za dużo i nawet doświadczeni wodniacy z pewnością znajdą coś dla siebie. Co najważniejsze, znów będzie okazja się spotkać.

Spotkanie żeglarskie - "Bezpieczeństwo na wodzie"

Ekomarina w Iławie
Piątek, 22 kwietnia, godz. 19:15

REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.4774 sekundy